Skolnieki redz, kā skolotāja pērk apakšveļu – tagad vecāki pieprasa viņu atlaist

Neparasts stāsts, kas notika Uļjanovskā, Krievijā, kļuva par karsto diskusiju tēmu internetā. Vairāki vecāko klašu skolēnu vecāki, kas bija visnotaļ principiāli, vērsās pret jauno skolotāju un pieprasīja viņas atlaišanu.

Bet iemesls … Apakšveļā. Kā izrādījās, vairāki pusaudži nolēma pastaigāties tirdzniecības centrā un nejauši satika savu skolotāju, kura izvēlējās sev apakšveļu.

Vecāki uzzināja, ka tagad viņu bērni apspriež skolotājas gaumi un vēlmes tik intīmā jautājumā. Principā var jau saprast, jo skolniekiem tāds vecums, un, šķiet, ka tajā nav nekā nosodāma.

 

Bet daži vecāki izrāva šo stāstu no konteksta un “uztaisīja” īstu skandālu.

“Nez, kas ir jauno skolotāju galvās? Viņi faktiski nesaprot, kur un ar ko viņi strādā? Acīmredzot viņiem nav atšķirības, vai tā ir skola vai nakts klubs! Mana meita, devītā klases audzēkne, ar mani padalījās, ka iepirkšanās laikā viņi sastapa skolotāju, kura izvēlējās apakšveļu! Tagad visi zina, kāda veida krūšturi viņa nēsā, zēni runā tikai par to vien.

Lasi arī: Eiropā daudzviet aizliedz Wi-Fi skolās un bērnudārzos. Un, lūk, kāds tam ir iemesls

Manuprāt, šādiem skolotājiem nav tiesību mācīt skolā. Viņai vajadzēja padomāt, ka studenti viņu varētu redzēt. Es tiešām ceru, ka skolas vadība izlasīs šo ziņu un veiks atbilstošus pasākumus, kas noslēgsies ar nolaidīgās skolotājas atlaišanu, ”dalījās viena no māmiņām.

Tiesa, ne visi “noliek” skolotāju!

 

Bet viņas niknais paziņojums neguva lielu interneta lietotāju atbalstu un daudzi aizstāvēja jauno skolotāju.

“Jūs aizmirstat, ka skolotāja arī ir cilvēks un viņai ir tiesības doties tur, kur viņai vajag, tāpēc viņu nevar atlaist. Vai arī viņai nepieciešams visu laiku sēdēt mājās un pārbaudīt skolnieku piezīmju grāmatiņas?! Viņai ir personīgā dzīve, un nav nekā slikta tajā, ka studenti viņu redzēja. Jūsu meita mācās 9. klasē? Visticamāk, viņa arī pērk un nēsā krūšturi, bet Jūs taču viņu neizdzenat no mājas? ”Raksta viena lasītāja.

“Viņa ir skolotāja tikai skolā, un ārpus skolas sienām – viņa ir jauna sieviete ar savu personīgo dzīvi un tas neskar nevienu citu, kur un ko viņa pērk,” pievienojas cita lasītāja.

“Cienītā”, trešais lasītājs uzrunā ieraksta autori: “Vai jūs pati apmeklējat veikalus, pērkat sev apakšveļu? Protams, dodieties, un kāpēc jūs nolēmāt, ka meitas skolotājai tas nav jādara? Varbūt liksiet viņai apmācīt Jūsu bērnus bez veļas!? Zēni šajā vecumā nodarbojas tikai ar meiteņu un skolotāju apspriešanu. Un, ja viņi ieraudzītu jūsu meitas apakšveļu un to pārrunātu, vai jūs savu meitu pārsūtītu uz citu skolu? Jūs rakstāt kaut kādas muļķības!”

“Skolotājiem ir grūts uzdevums, jo papildus tiešajiem pienākumiem viņiem nepieciešams izpatikt kaprīzajiem vecākiem it visā. Pēc jūsu domām sanāk, ka viņiem ir ļauts doties uz veikalu tikai maizes meklējumos. Citādi skolēni pamanīs un pārrunās, ko ēd viņu skolotāji, ”pasniedzēju aizstāv cits lasītājs.

Tomēr, lai arī mazākumā, bet bija tādi, kas atbalstīja dusmīgo māti.

To cilvēku komentāri gan ir ļoti savdabīgi (mūsuprāt)

 

Šķir otru lapu, lai lasītu, ko tieši raksta nolicēji

Leave a Comment