Psihologs ir nosaucis galveno pazīmi, kas liecina, ka jūsu laulība ir beigusies

Pēc psihologa domām, ja vīra un sievas attiecībās parādās nicinājums, mīlestība starp viņiem zūd.

Psihologs Džons Gotmans, kurš tiek dēvēts par cilvēku, kurš ar 90 % precizitāti var paredzēt šķiršanos, pastāstīja, kas liecina, ka attiecības ir sabrukuma robežas.

Pēc psihologa domām, kad vīra un sievas attiecībās parādās nicinājums, mīlestība starp viņiem zūd. Ja cilvēks sāk domāt, ka viņš ir labāks par savu partneri, tas noved pie konfliktiem.

Necieņa izpaužas necienīgā uzvedībā, izsmieklā un sarkasmā. Ja jūs apvainojat savu partneri un “indējat” viņu ar rupjiem jokiem, kritizējat viņa uzvedību vai kustības, vēl vairāk, ja kritizējat publiski  – jūs graujat savu laulību.

Lasi vēl: Izvēlies vienu no šīm 4 kārtīm un uzzini, kas Tevi sagaida jau tuvākajās dienās!

“Kad necieņa un nicinājums sāk pārņemt jūsu attiecības, jūs mēdzat pilnībā aizmirst partnera pozitīvās īpašības, vismaz tad, kad esat satraukti. Jūs nespējat atcerēties nevienu pozitīvu īpašību vai rīcību. Šis straujais apbrīnas kritums ir svarīgs iemesls, kāpēc necieņa saknē būtu jāiznīcina laulības attiecībās,” psihologs raksta savā grāmatā.

Necieņa iznīcina laulību, tā iznīcina visu labo, kas saista pāri kopā. Tāpēc psihologs iesaka pievērst uzmanību ne tikai partnera uzvedībai, bet arī analizēt savu rīcību. Ja pamanāt, ka attiecībās parādījušies toksiski joki un jūs uz savu partneri skatāties no augšas, vai arī viņš sācis zaudēt cieņu pret jums – ir laiks apstāties un saprast, kā glābt laulību un vai esat tam gatavi.

 

Pievienot komentāru