Piedalies bezmaksas seminārā par hipertensijas ārstēšanu

Hipertensiju jeb paaugstinātu asinsspiedienu kļūdaini mēdz uzskatīt par tikai gados vecāku cilvēku problēmu. Taču mūsdienās arī gados jauniem cilvēkiem paaugstināts asinsspiediens nav retums.

Diemžēl aizņemtības vai nezināšanas dēļ ne vienmēr spējam atpazīt un veltīt pietiekamu uzmanību savai veselībai un asinsspiedienam. Lai pievērstu uzmanību šai problēmai, “BENU Aptieka” organizē bezmaksas semināru – ekspertu diskusiju, kas veltīta hipertensijas tēmai un tās ārstēšanas iespējām. Seminārs notiks 21. februārī plkst. 18:00 viesnīcā „Monika” Rīgā, Elizabetes ielā 21.

Kā uzsver Latvijas Hipertensijas un Aterosklerozes biedrības prezidents doc. Kārlis Trušinskis, mūsdienās hipertensija skar ne vien seniorus, bet arī gados jaunākus cilvēkus. Gados vecāki cilvēki lielākoties šo problēmu apzinās un savlaicīgāk dodas pie ārsta. Tikmēr cilvēki vecumā ap 30 un 40 gadiem bieži vien ikdienas steigas, stresa un noslogotības rezultātā nepievērš uzmanību šim svarīgajam veselības jautājumam. Tieši tādēļ speciālistu bažas saistībā ar hipertensiju ir arvien vairāk saistītas ar šīs riska grupas izglītošanu.

Kādēļ hipertensija skar arī gados jaunākus cilvēkus? Kādi ir ar paaugstinātu asinsspiedienu saistītie riska faktori? Kādas ir ārstēšanas metodes un aspekti? Kā arī – ko varam darīt jau aptiekā un kā hipertensijas gadījumos var palīdzēt farmaceits? Uz šiem un citiem būtiskajiem ar paaugstinātu asinsspiedienu saistītiem jautājumiem diskusijas gaitā atbildēs Latvijas Hipertensijas un Aterosklerozes biedrības prezidents doc. Kārlis Trušinskis un “BENU Aptieka” farmaceite, aptiekas vadītāja Sabīne Kozlovska. Diskusiju vadīs Valdis Melderis.

„BENU veselības un skaistuma akadēmijas” lekciju cikla seminārs par hipertensiju norisināsies 21. februārī plkst. 18.00 viesnīcā „Monika” Rīgā, Elizabetes ielā 21. Bezmaksas seminārā var piedalīties ikviens Latvijas iedzīvotājs – BENU lojalitātes kartes īpašnieks, iepriekš piesakoties pa tālruni 25748140. BENU lojalitātes kartei iespējams bez maksas pieteikties ikvienā “BENU Aptiekā” vai aptieku tīkla mājaslapā.

Lai padarītu “BENU Aptiekas” farmaceitu un ekspertu veselības un skaistuma padomus pieejamus ikvienam, turpmāk “BENU veselības un skaistuma akadēmijas” materiāli būs pieejami benu.lv sadaļā “BENU Akadēmija” un “BENU Aptiekas” Facebook lapā facebook.com.

Tāpat vēl visu februāri BENU Aptiekās tiek veikti bezmaksas asinsspiediena mērījumi un pievērsta īpaša uzmanība hipertensijas diagnostikai. Mērījumi tiek veikti sadarbībā ar pacientu biedrību “ParSirdi.lv”, Latvijas Kardiologu biedrību un Latvijas Hipertensijas un Aterosklerozes biedrību kampaņas “Vislatvijas asinsspiediena mērīšana” ietvaros.

BENU Aptiekas ir daļa no Eiropas mēroga aptieku tīkla, kas apvieno aptuveni 700 aptieku Čehijā, Šveicē, Nīderlandē, Ungārijā, Serbijā, Slovākijā, Igaunijā un Lietuvā. BENU Aptieku tīkls ir viens no vadošajiem zāļu mazumtirdzniecības uzņēmumiem Latvijā, kas apvieno vairāk nekā 69 aptiekas visos lielākajos valsts reģionos. BENU Aptiekās Latvijā strādā vairāk nekā 400 darbinieku.

Pievienot komentāru