“Nu, es jutos ļoti labi!!!” – Liene Kiviča pārsteigta, ka izskatās labāk par dažām 20 gadniecēm

Foto – ekrānuzņēmums

Andris Kivičs savā raidījumā uz sarunu aicinājis savu sievu Lieni Kiviču, un jautāja viņai par to, kas, viņasprāt, ir sievišķīgums un ko viņa domā par mākslīgo skaistumu.

Liene ir pārliecināta, ka sievietei, pirmkārt, jābūt sievišķīgai – jārūpējas par sevi, jābūt laipnai un smaidīgai, un viņa nedrīkst lamāties necenzētiem vārdiem. Tāpat viņa norāda, ka dažkārt ir redzētas nez kādas skaistumkaralienes, it kā izskatīgas sievietes, bet, kad “atver muti”, tad ir skaidrs, ka viņas ir aprobežotas.

Foto – ekrānuzņēmums

Kopumā Liene uzskata, ka skaistums ir labs jebkurās izpausmēs. Galvenais, lai cilvēks ar to justos labi. “Manikīrs, sakoptas rokas – tas ir normāli jebkurai sievietei. Vai arī skaisti zobi, lai nav caurumi, lai nav izkrituši – mēs taču visi ejam pie zobārsta,” – saka Liene.

Andris Lienei vaicā, kādas ir viņas domas par mākslīgo skaistumu, jo arī pašai esot “pielīmētās skropstas”.

Lasi vēl: “Es nokritu ceļos un sāku raudāt…” – latviešu talantīgais dziedātājs Dons atklāj par sevi ko līdz šim nezināmu

“Pieaudzētās!” – Liene steidz izlabot. – “Man, piemēram, ir pieaudzētās skropstas, un es zinu, ka es šādā veidā varu noslēpt kaut kādus savus defektiņus. Un tā ir mana izvēle, un nevienam nav darīšanas, kāpēc es to daru. Mākslīgais skaistums – man nepatīk pārspīlējumi. Ja nav krū****is kā divi milzīgi arbūzi, lai gan vīriešiem jau patīk!”.

Foto – ekrānuzņēmums

Andris uzskata, mūsdienās tomēr mākslīgā skaistuma kults arī Latvijā, ir ļoti pārspīlēts.

“Ja tu nevēlies novecot dabiski, kāpēc tev tas ir jādara? Lai gan, jā, daudzi 40 gadnieki izskatās labāk par 20 gadniekiem. Mani pārsteidz, ka ar mākslīgo skaistumu aizraujas ļoti jaunas meitenes. Priekš kam tas ir vajadzīgs?” – prāto Liene.

Andris uzskata, ka daudzām sievietēm, kas sāk pārspīlēt ar sevis uzlabošanu, ir nenosakāms vecums.

Liene piekrīt: “Nesen skatījos vienu raidījumu, vadītāja sieviete – nodomāju, nu, drusku jaunāka par mani. Bet viņai ir 22 gadi! Wow! Nu, es jutos ļoti labi! Vienkārši ir jārūpējas par sevi – ilgtermiņā tas atmaksāsies.”

Lienes Kivičas sarunu ar Andri Kiviču skatiesšajā video.

Leave a Comment