Nedēļas nogalē aizvadīts Latvijas komandu čempionāts 64 lauciņu dambretē

17. februārī, Valmieras Pārgaujas sākumskolā, veiksmīgi aizvadīts Latvijas komandu čempionāts 64 lauciņu dambretē, kas trīs vecuma grupās pulcēja 63 jauno dambretistu komandas no visas Latvijas. Sacensības organizēja Latvijas Dambretes savienība un to laikā tika noskaidrotas spēcīgākās Latvijas jauno dambretistu komandas.

Sacensības norisinājās pēc Starptautiskās Dambretes federācijas noteikumiem un tika noskaidrotas labākās dambretistu komandas trīs vecuma grupās : U-8, U-10 un U-13. Piedalījās skolu, klubu vai viena trenera audzēkņu komandas četru cilvēku sastāvā – 3 zēni un 1 meitene. Jaunie dambretisti rādīja izcilu sniegumu un labākas komandas tika apbalvotas ar kausiem un komandas dalībnieki saņēma medaļas un piemiņas balvas.

Vislabāko sniegumu U-8 vecuma grupā demonstrēja komanda “Domātprieks”, ieņemot pirmo vietu. Attiecīgi otro un trešo vietu izcīnīja komandas “Bauskas novada BJSS-Bitītes” un “Valmiera”.

Vecuma grupā U-10 pirmo vietu ieguva komanda “Siguldas SS”, otro vietu ieņēma komanda “Salaspils 1”, bet trešo vietu “Bauskas novada BJSS-Lauvēni”.

Pirmo vietu vecuma grupā U-13 izcīnīja “Bauskas novada BJSS-Mēmele”, otro vietu ieguva komanda “Limbažu un Salcgrīvas NSS 1”, bet trešo vietu ieņēma komanda “BJC Bolderāja-Daugavgrīva”.

Sacensību galvenais tiesnesis bija Uldis Ābeltiņš. Sacensību ģenerālsponsors – LR Izglītības un zinātnes ministrija un Initiative Latvia.

Papildu informācija:

Roberts Misāns

Mob. tel.: 26198758

Leave a Comment