Mūžīgās skaistules zelta noteikumi

Ir daudz sieviešu, kuras, šķiet, nemaz nenoveco. Viņu āda ir tīra, un grumbu gandrīz nav, izņemot grumbiņas acu kaktiņos. Un viņas smaida tik bieži, it kā viņām vienmēr būtu labi…

Pajautājiet viņām jaunības noslēpumu! Es jums apliecinu, ka izrādīsies, ka katrai ir savs noslēpums! Bet tajā pašā laikā ir arī kaut kas kopīgs. Daži galvenie principi. Mēģināsim tos izcelt.

Pirmais noteikums. Sekojiet līdzi zarnu darbībai

Zarnām jāstrādā kā pulksteņa mehānismam. Tievā zarna saskaņā ar austrumu medicīnas uzskatiem ir mūsu ķermeņa saknes. Ja koka saknes ir labas, stipras, tad attiecīgi arī koks plaukst, tas ir skaists. Savukārt, ja saknes ir sapuvušas, koks nokalst, izžūst.

Tāpat ir ar mūsu zarnām, ja tās ir veselas, tad attiecīgi arī ķermenis plaukst. Un cilvēks dzīvos ilgi. Mūsu zarnu veselība, pirmkārt, ir atkarīga no pārtikas: svaigi augļi un dārzeņi, tīrs ūdens, salāti un putras, kā arī kumelīšu tēja no rītiem ļoti labvēlīgi ietekmē ādas skaistumu. Un mazāk mīklas izstrādājumu!

Runājot par ūdeni: ādas stāvoklis, ķermeņa slaidums un dzīvesprieks ne mazākā mērā ir atkarīgs no dzeramā ūdens daudzuma un kvalitātes. Neticat man? To ir viegli pierādīt.

Vispirms aplūkosim ādas struktūru. Epiderma satur olbaltumvielu šķiedras – kolagēnus, kuriem piemīt neparasta spēja: pakļauti ūdens iedarbībai, tie uzbriest apjomā. Piebriedušie kolagēni no iekšpuses palielina spiedienu uz ādu, kas, pateicoties tam izlīdzina grumbas.

No šī procesa ir atkarīgs ādas gludums. Un vislētākais veids, kā to saglabāt jaunu un atrisināt daudzas veselības problēmas, ir katru dienu izdzert 1,5-2 litrus nevārīta dabīgā ūdens. Ūdens, kas piepildīs jūsu organismu ar dzīvības enerģiju un skābekli. Un drīz vien jūs redzēsiet rezultātu uz savas sejas (burtiski): jūsu āda būs gluda, starojoša un samtaina.

Otrais noteikums. Pilnvērtīgi izgulieties

Miega trūkums ir ļaunākais ādas un matu skaistuma ienaidnieks! Centieties iet gulēt laikā, kas ļauj jums labi izgulēties.

Miegs ir lielākā Dieva dāvana cilvēkam. Pateicoties miegam, cilvēks, papildus ķermeniskajai atpūtai, attīrās morāli – pēc miega emocijas, nevajadzīgā informācija tiek izdzēstas, un atmiņā paliek tikai fakti.

Turpinājumu lasiet nākamajā lapā!

Leave a Comment