“Manuprāt, tas lieki saasina situāciju….” – Miks Dukurs atklāti runā par alimentu maksāšanu pēc šķiršanās

Foto – ekrānuzņēmums

Kā jau zināms, pagājušā gada nogalē mūziķis Miks Dukurs paziņoja – ir izšķīries no savas sievas un abu bērnu mātes Lauras. Drīz pēc tam nāca klajā ar publisku paziņojumu, ka viņam ir jau jaunas attiecības – ar influenceri Endiju Kalniņu. Tagad, raidījumā “Zilonis studijā” Miks atklāti runā par tik kutelīgo alimentu tēmu.

Miks uzskata, ka viņa un nu jau bijušās sievas Lauras gadījumā alimentu izmaksu vienošanās šķiršanās procesu “saasināja”.

“Jo es esmu tas tēvs, kam nebija žēl atstāt māju, kuru es pats cēlu, ne arī man bija žēl to mašīnu atstāt, jo mani bērni brauc tajā automašīnā… Tad tā vienošanās, ka man uz papīra ir uzrakstīts, kurā datumā man ir jāieskaita tā summa, kas īstenībā ir smieklīga…. Es būtu gatavs dot vēl vairāk, bet, ja tev dienu iepriekš jau prasa – kur tad ir tā summa… Manuprāt, tas lieki saasina situāciju. Tas nostāda mani tādā lomā – kā tu domā, kas tad es esmu par cilvēku, ja neesmu gatavs saviem bērniem dot pat to minimumu,” – pārdomās un pieredzē dalās dziedātājs.

Foto – ekrānuzņēmums

Lasi vēl: Mūziķis Miks Dukurs atklājis līdz šim nezināmas detaļas par šķiršanos no sievas

Raksta turpinājumu lasi nākošajā lapā:

Pievienot komentāru