“Man liekas, ka tas ir par maz!” – influencere Katrīne Vasiļevska no bijušā vīra Kaspara Saulieša grasās alimentos piedzīt 20 000 eiro

Foto – ekrānuzņēmums

TV šova “Slavenības. Bez filtra” vadītāja Katrīne Vasiļevska devusies uz Bausku, ciemos pie dziedātājas Adrianas Miglānes un abas sievietes sarunājas par mūsdienās visai aktuālu problēmu – alimentiem. 

Dziedātāja Adriana Miglāne pavisam nesen izšķīrās no sava dēla Hugo tēva, kurš pēc viņas vārdiem, maksā viņai nelielu alimentu summu mēnesī, taču neizrāda vairs pietiekoši lielu interesi par savu dēlu. Turklāt viņam ir arī jauna draudzene.

Foto – ekrānuzņēmums

“Ļoti daudzas sievietes sāk runāt par vīriešiem, par ex vīriem, par bērniem, par alimentiem. Bet agrāk tu teici, ka viss kārtībā, ka viņš ar bērnu tiekas, ka maksā. Tu viņu tā kā aizstāvēji vai tā tiešām tā arī bija?” – Katrīne interesējas.

“Man vienkārši jau līdz kaklam ir visiem borēt, ka viss ir tik skaisti, tik labi, jo realitātē tā nav. Viņš tiekas, kad viņš atbrauc – bet viņš ir pusgadu prom, viņš ir trīs mēnešus prom… Kad viņš te bija divus mēnešus, viņš dēlu paņēma kādas trīs vai četras reizes. Nekad nav bijis tā, ka viņš viņu paņemtu uz vairākām dienām. Nu, kā citi tēti, piemēram, uz kādām piecām.  Brīvdienas vispār var aizmirst… Es vienreiz teicu viņam – zini, man ir koncerts, teicu – vai nu tu ņemsi viņu sestdien vai tu viņu neņemsi vispār,” – stāsta Adriana, kura apgalvo, ka diemžēl bijušā dzīvesbiedra vārdi nesakrīt ar viņa darbiem.

Foto – ekrānuzņēmums

“Viņš runā pilnīgi pretēji, bet viss taču ir acīmredzams! Nu visi taču redz, ka es esmu viena pati, katru dienu izņemu Hugo no dārziņa, ka es audzinu viņu viena. Visa pilsēta to redz! Pēc tam man arī viņa jaunā meitene uzrakstīja, ka tā neesot taisnība, ka viņš Hugo ļoti mīl, ka viņi plānojot ceļojumus kopīgus ar Hugo… Kādi kopīgi ceļojumi? Ja dēls viņam pietrūkst, kur tad ir tie darbi? Viņš uzskata, ka viņš maksā alimentus, tātad, ar arī arī viss,” – saka dziedātāja.

Pārbaudi savas zināšanas par Latvijas filmām!

Portāls Abiem grib pārbaudīt tavas zināšanas par Latvijas filmām! Aizpildi šo ātro testu un uzzini, cik labi orientējies Latvijas kino! Tavā rīcībā būs tikai 30 sekundes!

1 / 3

No kuras latviešu filmas ir šis kadrs?

2 / 3

No kuras latviešu filmas ir šis kadrs?

3 / 3

No kuras latviešu filmas ir šis kadrs?

Your score is

The average score is 70%

0%

Katrīne smejas, ka viņa gan no sava bijušā vīra un abu meitu tēva, hokejista Kaspara Saulieša nekad vēl nav saņēmusi alimentus un interesējas, cik tad Adriana mēnesi par bērna uzturēšanu saņem?

Foto – ekrānuzņēmums

“Maijā mēs vienojāmies par 150 eiro,” – viņa saka.

“Man liekas, ka tas ir par maz! Tas nav normāli! Nu, labi, es nesaņemu alimentus, nemaz nezinu, kas tie ir,” – smejas Katrīne.

Lasi vēl: Nikolajs Puzikovs nācis klajā ar lieliem jaunumiem, par kuriem jau tagad mēļo un baumo teju puse Latvijas

Pēc tam abas nolemj ielūkoties internetā, lai izpētītu, kāda ir minimālā alimentu summa mēnesī. Izrādās, ka jau kopš 3.janvāra minimālā uzturlīdzekļu summa par bērnu līdz 7 gadu vecumam ir 175 eiro, bet pēc 7 gadu vecuma – 210 eiro.

Pēc tam Katrīne rēķina, ka viņai no bijušā vīra par abām meitām pienāktos 420 eiro mēnesī un uz kalkulatora sarēķina, kādu summu Kaspars Saulietis viņai uz šo dienu ir parādā: “Tātad, Kaspars man ir parādā 20 000 eiro! Kā var šo summu piedzīt? Es to gaidu savā kontā!”.

Foto – ekrānuzņēmums

Atgādināsim, ka Katrīnes un hokejista Kaspara Saulieša laulība izjuka pēc 11 gadu kopdzīves, bet pērn vasarā Katrīne mija laulības gredzenus ar mīļoto, pilotu Pēteri Vasiļevski.

 

Leave a Comment