Lūk, kā katra zodiaka zīme demonstrē savu necieņu … bet pat nenojauš par to

Cieņa ir tas, ko sagaida gandrīz visi, un tas, ko gandrīz visi patiešām ir pelnījuši. Cilvēki var pieņemt neuzmanību, sliktu garastāvokli, muļķīgu humoru, nepatiku, kaitināšanu un pat konfrontācija. Bet vienīgais, ko viņiem patiešām grūti saprast – ir necieņa.

Kad mēs kādu ciena, tas nozīmē, ka mēs sajūsmināmies par viņa spējām, īpašībām un sasniegumiem. Un, ja tu vēlies cieņu, tev ir jāprot cienīt citus.

Bet reizēm cilvēks izrāda necieņu, pats to nemaz nesaprotot. Viņš rīkojas vai runā kaut ko, ko uzskata par saprātīgu un pareizu rīcību, bet otrs cilvēks uzlūko kā necieņu. Tāpēc ir tika svarīgi atšķirt, kad tas tiek darīts speciāli, bet kad neapzināti.

Auns

Auns izrāda necieņu, nepaziņojot citiem par saviem svarīgiem lēmumiem, pat ja šie lēmumi ietekmē viņu dzīvi. Visa lieta slēpjas tajā, ka viņi mīl rīkoties ātri, nedomājot par to, kā uz to reaģēs tuvinieki. Tā izskatās kā necieņa, bet patiesībā tā nemaz nav.

Vērsis

Vērsis izrāda necieņu, neieklausoties citu cilvēku vēlmēs un domās. Spītība ir Vērša pamatiezīme. Patiesībā Vērsis dzird, ko viņam saka, vienkārši viņš ilgi sagremo informāciju. Un esi pārliecināts, ka viņš ieklausās uzticamā padomā, kad to ir izanalizējis no visām pusēm.

Dvīņi

Dvīņi izrāda necieņu, ignorējot kāda cita robežas. Bet tas notiek neapzināti. Viņi var būt tik ļoti koncentrējušies uz svarīgas informācijas iegūšanu, ka zaudē mēra sajūtu.

Vēzis

Vēzis izrāda necieņu, nepildot savus solījumus. Vēzis var piekrist kaut kam, bet pēc tam pilnībā aizmirst par to vai izlemt, ka tas nav pietiekami svarīgi. Tas aizvaino cilvēkus, un viņi uzskata Vēzi par neuzmanīgu un nekārtīgu.

Lauva

Lauva demonstrē necieņu, būdams augstprātīgs un vēršoties pie citiem kā zemākiem cilvēkiem. Nevienam nepatīk, kad ar tevi runā it kā skatoties no augšas, bet tieši tā neapzināti rīkojas šī zodiaka pārstāvji.

Jaunava

Jaunavas izrāda necieņu, izsmejot un ironizējot. Viņu valdonīgie smiekli ir kā slēpts vēstījums, kas saka, ka pret otru cilvēku nevar attiekties nopietni. Bet ironija Jaunavām ir viņu normālais stāvoklis, un šāda saziņas forma ne vienmēr nozīmē necieņu.

Šķir nākošo lapu un lasi turpinājumu 

COMMENTS

Leave a Comment