Latviešu modes māksliniece Šeila Vanaga negaidīti nāk klajā ar skaļu paziņojumu

Foto – ekrānuzņēmums

Modes māksliniece Šeila Vanaga viesojās TV3 raidījumā “Zilonis studijā”, kur viņa stāstīja par to, ka pēdējā laikā ir krasi mainījusi savu attieksmi pret svaigēšanu.

Savulaik Šeila nokļuva viedokļu krustugunīs pirms vairākiem gadiem, kad atzinās, ka savu suni Rāmu ikdienā baro kā vegānu.

Toreiz viņa sacīja, ka nekad neesot skaļi popularizējusi, ka neēd gaļu, un tas esot bijis nevis viņas vesel***bas, bet gan pārliecības jautājums. Tāpat viņa atzinās, ka jau vairākus gadus ir svaigēdāja.

Foto – ekrānuzņēmums

Taču atgriežoties pie fakta, ka savu suni viņa baroja kā vegānu, viņa atzīst, ka no sabiedrības puses bija saņēmusi milzīgus pārmetumus: “Es biju modes māksliniece, kurai likās, ka cilvēki viņu mīl par daudz sašūtām skaistām kleitām un labi izdarītām citām lietām. Bet izrādījās, ka pietiek vienam televīzijas raidījumam parādīt, ka mans suns ēd ābolu ar sēkliņām, kad sākās trakums. Viss! Man vairs nebija klientu, es nevarēju vairs iziet ārā no mājas. Un man uz mājām tika atsūtīts PVD, dzīvnieku aizstāvji, vairākas reizes viņi man gribēja atņemt suni.”

Lasi vēl: Vai sniegu gaidījāt? Meteorologs Toms Bricis atbild uz jautājumu, vai Latvijā patiešām ir sācies pavasaris?

Modes māksliniece stāstīja, ka esot jāpiebilst, ka suns neēdot ābolus vai sēkliņas, bet gan augstvērtīgu pārtiku, kas esot speciāli piemērota “šādiem suņiem”. Viņa klāstīja, ka mūsdienu zinātne spēj aizvietot gaļu un no pupām, burkāniem un vēl “es nezinu no kā”, uztaisīt visu to, kas nepieciešams, lai visi būtu laimīgi.

Pārbaudi savas zināšanas par Latvijas filmām!

Portāls Abiem grib pārbaudīt tavas zināšanas par Latvijas filmām! Aizpildi šo ātro testu un uzzini, cik labi orientējies Latvijas kino! Tavā rīcībā būs tikai 30 sekundes!

1 / 3

No kuras latviešu filmas ir šis kadrs?

2 / 3

No kuras latviešu filmas ir šis kadrs?

3 / 3

No kuras latviešu filmas ir šis kadrs?

Your score is

The average score is 70%

0%

Šis notiks notika 2015.gadā, kad viņa kādā TV raidījuma izteicās, ka viņas Staforšīdas terjers Rāma ēdot diedzētas pupas, vistu olas un saberztas čaumalas. Pēc šī paziņojuma modes māksliniec nokļuva sabiedrības redzeslokā un vēlāk viņu apraudzīja arī Pārtikas un Veterinārais dienests.

Foto – ekrānuzņēmums

Tagad, atgriezusies raidījumā “Zilonis studijā” Šeila ir ar intriģējošiem jaunumiem, kas ir tematisks temats pie Lieldienām. “Es gavēju astoņus gadus, jo svaigēšana savā ziņā ir nepārtraukts gavēnis. Ko es gribētu paust – esmu mainījusi savus ieradumus, jo astoņus gadus man bija tāda ekstrēma bado***anās, bija arī “sausie bad***”, kur arī ūdentiņu nedzer – kādu nedēļu vismaz. Tāds ekstrēm***ms, manuprāt, ir ļoti ilgi ildzis,” – viņa nāk klajā ar paziņojumu un teic, ka ir jau sākusi lietot sev piederošās kafejnīcas “Nirvāna” silto ēdienu.

Leave a Comment