Laimīgais skaitlis: Uzziniet, kāds ir jūsu laimīgais skaitlis saskaņā ar jūsu dzimšanas mēnesi

Dzīvojot materiālajā pasaulē, mēs esam pieraduši pievērst uzmanību skaitļiem. Kāds tramvajā meklē laimīgo biļeti, saskaitot ciparus uz tās. Kāds interesējas par numeroloģiju un par ne pārāk labu uzskata skaitli 13, bet trīs 6 vai trīs 9 vispār par kaut ko pārdabisku.

Pierakstiet laimīgos skaitļus

Gribam jums piedāvāt interesantu izlasi, no kuras uzzināsiet jūsu laimīgos skaitļus, izejot no dzimšanas datuma. Pierakstiet! Pie reizes sapratīsiet, kā jūs redz apkārtējie.

Janvāris

Skaitļi – 8,12,20,23

Jūs tiecaties pēc jaunām zināšanām, jaunu virzienu apgūšanas. Ja situācija prasīs jūsu iejaukšanos, tad jūs vienmēr varēsiet uzņemties atbildību. Pie tam jūs esiet pati miermīlība un pacietība

Februāris

Skaitļi – 7, 11, 30, 33

Unikālas idejas vienkārši strūklā laužas no jums, bet apkārtējie ne vienmēr saprot tās un nesteidzas īstenot. Tas dažkārt sarūgtina. Bet jūs atkal un atkal pacietīgi, ar mīlestību skaidrojiet tās.

Marts

Skaitļi – 3, 6, 17, 21

Lai gūtu baudījumu, jūs bieži iegremdējaties sevī, tā kā jums ir bagāta iekšējā pasaule. Un iedvesmu jūs papildiniet radošumā un dabā.

Aprīlis

Skaitlis – 9, 16, 21, 35

Apkārtējie saskata jūsos dzimušu līderi, grib ar jums draudzēties un gatavi jums sekot. Nav nekāds brīnums, jo jūs esiet pozitīvs cilvēks, dāsns un enerģisks.

Maijs

Skaitlis – 9, 14, 18, 40

Kā godīgs un atsaucīgs cilvēks, jūs esiet gatavi dāvāt visai pasaulei mīlestību un ticību labajam, un tāpat arī labu noskaņojumu tuviniekiem un draugiem.

Šķir nākošo lapu un lasi turpinājumu

Leave a Comment