Kas steidzami jādara ar zemenēm pēc sniega, lai iegūtu rekordlielu ražu: 3 vienkārši soļi

 

Solis Nr. 3: kaitēkļu apkarošana

Pavasarī gandrīz katrā parauglaukumā var konstatēt zemeņu puvi, zirnekļa ērci vai pelēko puvi. Šie zemeņu kaitēkļi un slimības pavasarī var iznīcināt lielāko daļu ražas, ja ar tiem netiek laikus cīnīts. Dārzkopības sākumposmā es pārdzīvoju šo elli, tāpēc šodien es esmu aktīvs.

Kas jums jādara:

Zemeņu apstrāde pavasarī no kaitēkļiem. Izmantojiet dabiskus risinājumus, piemēram, ķiploku uzlējumu. Vecās lapotnes noņemšana. Tas ir svarīgs zemeņu kopšanas posms pavasarī pēc ziemas. Sausas lapas ir labvēlīga augsne sēnēm un kaitēkļiem. Mulčēšana Pavasarī zem zemenēm pievienojiet svaigu mulču, lai aizsargātu augsni un samazinātu nezāļu skaitu. Triks : agrā pavasarī zemenes var apstrādāt ar mangāna šķīdumu (1 g uz 10 litriem ūdens). Tas atbrīvosies no lielākās daļas pārziemojušo patogēnu.

Kā saglabāt zemenes līdz pavasarim un ilgāk

Ja gatavojaties stādīt zemenes pavasarī, pievērsiet īpašu uzmanību stādu kvalitātei. Zemeņu stādiem pavasarī jābūt stipriem, ar labi attīstītām saknēm. Lai saglabātu tos līdz stādīšanai, turiet tos vēsā vietā, ietinot saknes mitrā lupatiņā.

Lasi vēl: Izmēģināju un uzreiz iekļāvu labāko recepšu sarakstā. Mājas halva ir vienkārši pagatavojama, un tā izrādās ļoti garšīga

Pavasarī stādot zemenes zemē:

Izvēlieties saulainu vietu. Zemenēm patīk gaisma, un tās slikti aug ēnā. Starp krūmiem saglabājiet pietiekamu attālumu. Tas samazinās slimību risku un uzlabos ventilāciju.

Leave a Comment