Kas sagaida visus Austrumu zodiaka pārstāvjus nākamajā 2024. gadā – no laimes, līdz pašrealizācijai

Nākamais 2024. gads var būt sākums radikālām pārmaiņām visās dzīves jomās: pašajūtā, attiecībās, finansēs, biznesā un pašrealizācijā.

Alija Ahmedjanova, praktizējoša Batsu un fengšui zvaigžņu speciāliste, stāsta par to, ko mums gatavo nākamais periods un kā pielāgoties jaunajiem apstākļiem, ziņo avots.

 

Žurka

Šīs zīmes pārstāvjiem būs grūts gads. Jums nāksies izkāpt no savas komforta zonas un saskarties ar vairākiem izaicinājumiem. Šķēršļi var būt jebkurā sfērā, bet īpaši svarīgi ir nodibināt attiecības ar draugiem un ģimeni. Pārmaiņas mīlestības jomā jāpieņem ar pateicību. Nebaidies doties uz priekšu: 2024. gadā ir visas iespējas atrast savu mīlestību.

 

Vērsis

2024. gadā ir iespēja virzīties uz priekšu karjeras jomā. Drīzāk likt uz ilgtermiņa sadarbību, nevis īstermiņa ieguvumiem. Ja vēlies sasniegt kādu mērķi, novadi iesākto līdz galam. Vērši spēs izveidot personīgo dzīvi, bet tam tev ir jāpieliek pūles un jāizrāda iniciatīva. Nesēdi mājās un nesapņo, ka liktenis pats tevi atradīs. Nebaidieties iepazīties un būt notikumu centrā.

Tīģeris

Gads ir labvēlīgs jauniem sākumiem. Tīģeriem nevajadzētu baidīties izmēģināt sevi jaunā. Pieliec visas pūles – un jau pavisam drīz tu redzēsi rezultātu. Tas attiecas ne tikai uz attiecībām, bet arī uz finansēm. Naudas ieguldījumi ātri nesīs pienācīgas dividendes. Pūķa gads ir labvēlīgs profesijas maiņai. Ja jau sen esat sapņojis iegūt jaunas zināšanas un mainīt nodarbošanos – esiet drosmīgāks, nepalaidiet garām savu iespēju.

 

Trusis

2024. gads būs liktenīgs un neatstās nevienu iespēju palikt nepamanītam. Visa gada garumā Zaķi būs uzmanības centrā. Sarežģīta izrādīsies situācija ar finansēm, tāpēc nevajadzētu būt pārlieku izšķērdīgiem. Gada sākumā labāk atteikties no impulsīviem pirkumiem. 2024. gadā centies attīstīties dažādos virzienos, neapstājoties pie vienas lietas.

 

Pūķis

Zīmes pārstāvji spēs nostiprināt savu finansiālo stāvokli un pat pacelt to pavisam jaunā līmenī. Ir svarīgi pārdomāti slēgt darījumus un parakstīt dokumentus. Nedariet pārsteidzīgus soļus, ja neesat pārliecināts par rezultātu. 2024. gadā iespējams saskarties ar veselības problēmām. Īpaša riska zonā – muskuļu un skeleta sistēma.

 

Šķir otru lapu, lai lasītu tālāk

Pievienot komentāru