Aunam neērtas situācijas, bet Strēlniekam iespējamas pārmaiņas dzīvē; Dienas horoskops 11. decembrim visām zodiaka zīmēm

Nākamajā pirmdienā, 2023. gada 11. decembrī, mūs sagaida nestabila un trausla emocionālā vide, brīdina Irina Bogdana. Šajā laikā var būt pakļauts pārmērīgām garastāvokļa svārstībām, kas var novest pie iespējamām kļūdām un nožēlas sajūtām.

Šie secinājumi ir balstīti uz pilnu astroloģisko prognozi, ko sniedz ftimes.ru eksperti.

Auns (21. marts – 19. aprīlis)
Auns šodien var justies neērti no izrunātajiem vārdiem, taču šī sajūta ātri pāries. Tevi gaida svarīgs jautājums, kas pilnībā absorbēs tavu uzmanību.

Vērsis (20. aprīlis – 21. maijs)
Vēršiem gaidāma sarežģīta diena, jo apstākļu spiediena apstākļos nāksies izcelt problēmas gaismā. Tomēr tas ne vienmēr novedīs pie to atrisināšanas un var izraisīt konfliktu.

Dvīņi (22. maijs – 21. jūnijs).
Dvīņi šodien ir tendēti aizvainoties par katru pateikto vārdu, kas var radīt problēmas. Astrologs iesaka paskatīties uz lietām vienkāršāk un izdarīt objektīvus secinājumus.

Vēzis (22. jūnijs – 22. jūlijs)
Vēzim šodien nāksies saskarties ar mulsinošām situācijām un šķēršļiem, kas var izraisīt nervozitāti, steigu un kļūdas. Esi uzmanīgs un piesardzīgs.

Lauva (23. jūlijs – 22. augusts)
Lauvām šodien viss izdodas diezgan labi. Neskatoties uz pēkšņām grūtībām, kas nākušas no nekurienes, laime tev ir sarūpējusi patīkamu pārsteigumu.

 

Šķir otru lapu, lai lasītu tālāk

Pievienot komentāru