Kāpēc vīrietis pēkšņi pārtrauc rakstīt un pazūd: 3 iemesli, kas nav banāli

Ja ir noticis tā, ka esat satikušies tiešsaistē vai vienkārši esat attiecībās no attāluma un vīrietis pēkšņi pazudis, tam ir iemesli.

Šādās attiecībās ir daudz lamatas, jo jūs neredzat, kas notiek vīrieša dzīvē. Viņš tad pazūd, tad pēkšņi parādās, un šķiet, ka šādai rīcībai nav nekāda iemesla. Tomēr psihologi norāda, ka šeit sievietei vajadzētu padomāt, vai vispār ir vērts turpināt šādas attiecības.

Eksperti pastāstīja, kāpēc vīrieši pēkšņi pārstāj rakstīt un kaut kur pazūd.

Iemesls Nr. 1: cita sieviete

Šis ir viens no galvenajiem iemesliem, kāpēc vīrietis pazūd un tad pēkšņi atkal parādās. Viņš var būt precējies vai arī viņam vienkārši ir kāda cita sieviete. Un neatkarīgi no tā, ko viņš saka, jums vajadzētu pārbaudīt citas sievietes klātbūtni. Iespējams, viņš ir sastrīdējies ar sievu un vienkārši izklaidējoties nolēmis sākt vēl vienas vieglas, ne ar ko nesaistošas attiecības.

Lasi vēl: Kā saprast, ka satiekaties ar narcisu: eksperts nosauc 7 sarkanos karodziņus

Iemesls Nr. 2: piedzīvojumu vai sportiskas intereses meklēšana

Pastāv vīriešu kategorija, kuri, sazinoties internetā, cenšas paaugstināt savu pašapziņu. Tā kā reālajā pasaulē nevar lepoties ar kādiem izciliem panākumiem vai sasniegumiem. Un viss, kas šādam vīrietim ir nepieciešams, ir iegūt apstiprinājumu, ka viņš ir interesants un apbrīnots. Un, kad viņš saņem savu gandarījumu, viņš pēkšņi pazūd bez pēdām.

Iemesls Nr.3: vīrietis nolemj, ka tev viņš neinteresē

Sievietes domā, ka, ja izturēsies pret vīrieti auksti, tādējādi izraisīs viņā lielāku interesi un iekāri. Taču vīrietis šādu uzvedību var uztvert savādāk. Piemēram, domāt, ka viņš sievietei neinteresē, jo viņa neatbild uz viņa ziņu vai maz ar viņu komunicē, neizrāda iniciatīvu. Šādā gadījumā jums vajadzētu izrādīt lielāku interesi par vīrieti, lai viņš pēkšņi nepazustu. Kas zina, varbūt tas ir tas īstais uz mūžu.

 

Pievienot komentāru