Kā saprast, ka satiekaties ar narcisu: eksperts nosauc 7 sarkanos karodziņus

Britu attiecību eksperte Tīna Vilsone ir identificējusi 7 pazīmes, kas liecina, ka esat attiecībās ar narcisu.

Šādi cilvēki ir egoistiski, ar nepamatoti uzpūstām pašvērtības jūtām un vēlmi pēc uzmanības un apbrīnas. Narcisi bieži vien nerūpējas un neizprot sava partnera jūtas un ievaino tās.

Kādas ir 7 pazīmes, kas atklāj narcisu

Viņi ir pārlieku uzmanīgi

Pēc eksperta domām, narcisi parasti ir tik labi, ka šķiet, ka tas nemaz nevar būt patiesība. Viņi prasmīgi manipulē, atpazīst cilvēku, un, lai savaldzinātu savu upuri, atdod to, kas viņiem nepieciešams.

“Tas ietver uzmanību, rūpes, vieglu greizsirdību un pastāvīgu klātbūtni. Viņš vienmēr par jums domā, vienmēr atbild uz īsziņām un zvaniem. Taču esiet uzmanīgi, tas neturpināsies tik ilgi,” brīdina Tīna Vilsone.

Šādu uzvedību nevajadzētu jaukt ar “medusmēneša” fāzi, kad partneri vēlas viens otru redzēt visu laiku un sazināties bez pārtraukuma.

“Ja lietas šķiet pietiekami labas, lai būtu patiesas, nevajag uzreiz zvanīt trauksmes zvanus, bet pievērsiet uzmanību rīcībai, lai redzētu, kurā virzienā tā virzās. Nesteidzieties nekavējoties pārtraukt attiecības, bet saglabājiet modrību un turpiniet attīstīties ar atvērtām acīm,” iesaka konsultants.

Lasi vēl: Nevainojama garšviela no mandarīnu mizas, kas derēs gan desertiem, gan gaļai: veikalā ko tādu nenopirksi

Viņi pastāvīgi apbrīno sevi

Šādi cilvēki bieži saka, ka viņi ir labi (gudri, veikli, skaisti, stipri utt.), un stāsta stāstus par to, cik brīnišķīgi, pēc citu domām, viņi ir un kā viņus slavē.

“Mans priekšnieks saka, ka es esmu vislabākais”, “Cilvēki mani mīl” – šie komentāri tiek izteikti, lai nostiprinātu viņu pārliecības sistēmu, jo viņi patiesi tic, ka pēc šādu vārdu izteikšanas skaļi tā arī būs.

Pamēģiniet runāt par saviem sasniegumiem un par to, ka kāds jūs apbrīno. Ja saruna pēkšņi pārvirzīs jūsu partneri atpakaļ uzmanības centrā vai viņš sāks izsmiet jūsu sasniegumus, tā ir skaidra narcisa uzvedības pazīme.

Viņi nekad nekļūdās

Apstājieties un pievērsiet uzmanību, ja pamanāt, ka šaubāties par viņu uzskatu sistēmu vai notikumu versiju. Īsts narcis nekad neatzīs, ka kļūdās.

“Ja kāds apšauba to, ko viņš saka, tas tiks uztverts ar uzbrukumiem vai dusmām, parasti jūs pazemo, lai viņš justos labāk par sevi,” piebilst Tīna.

Viņa norāda, ka veselīgām attiecībām vajadzētu izcelt labāko no jums, nevis izcelt nedrošību vai pazemot.

Turpinājumu lasiet nākamajā lapā!

Leave a Comment