Kādas krāsas virsdrēbes piesaista bagātību un panākumus: 6 laimīgie toņi

Lai jūsu dzīvē ienestu labklājību un laimi, varat izvēlēties atbilstošas krāsas mēteli vai žaketi. Ir seši šādi laimes toņi, kas nes daudz naudas un veiksmes, tāpēc ir no kā izvēlēties.

Mēs jums pastāstīsim, kādai jābūt jūsu ziemas virsdrēbju krāsai, lai jūsu mājās valdītu laime un labklājība.

Kāda apģērba krāsa nes bagātību un veiksmi

Balta. Šī krāsa simbolizē tīrību, šķīstību un harmoniju. Šo toni agrāk valkāja tikai aristokrātijas pārstāvji. Tāpēc tiek uzskatīts, ka tīri balta krāsa palīdz dzīvē piesaistīt bagātību un labklājību. Un arī šāds tonis palīdzēs uzsākt priecīgas pārmaiņas.

Safīrs. Šī ir monarhu majestātiskā krāsa. Un arī tā palīdzēs pavērt ceļu uz panākumiem un bagātību, jo tiek uzskatīts, ka šim zilajam tonim piemīt maģisks spēks. Tāpēc tā enerģija spēj piesaistīt jūsu dzīvē veiksmi, veselību un naudu.

Sudrabs. Šī krāsa tiek uzskatīts par bagātības simbolu, tāpēc nav pārsteigums, ka šī toņa apģērbs nes naudu. Turklāt sudrabs piešķirs jūsu tēlam izsmalcinātību un aristokrātisku šarmu.

Zelta. Šī krāsa ir saistīta ar bagātību un labklājību. Tāpēc ļaujiet sev nelielu greznību, iegādājoties zelta krāsas virsdrēbes vai šādu toņu aksesuārus. Un jūsu dzīvē noteikti valdīs labklājība.

Zaļa. Šī krāsa simbolizē atjaunošanos un izaugsmi. Tā ir arī jaunā 2024. gada aizbildņa – Zaļā meža pūķa – krāsa. Tāpēc, ja jums ir zaļas krāsas jaka vai mēteļi, jums visu gadu veiksies ar naudu. Tā var arī uzlabot jūsu garastāvokli un veselību.

Lasi vēl: Ko likt uz vējstikla, lai tas pa nakti neapledotu: ziemas padomi automašīnu īpašniekiem

Sarkana. Tiek uzskatīts, ka visu toņu sarkanā krāsa spēj piesaistīt veiksmi un panākumus. Tā arī piešķir pārliecību par sevi, veicina veselību un piepilda ar neticamu spēku. Tāpēc, ja vēlies gūt panākumus visās savās lietās, labu veselību un daudz naudas, noteikti nēsā sarkanas krāsas lietas.

Leave a Comment