Kādā apģērbā sagaidīt jauno 2021. gadu. Ieteikumi katrai zodiaka zīmei

Pastāv ticējums, ka tieši Vecgada vakars un nakts nosaka ritmu visam gadam un tas nozīmē, ka tas jāpavada labā noskaņojumā kopā ar saviem mīļajiem cilvēkiem. Astrologi aicina visu zodiaka zīmju pārstāvjus iepazīties ar to, kādi tērpi palīdzēs piesaistīt Vērša labvēlību.

Auns: Astrologi iesaka impulsīvajiem Auniem savaldīt dedzību, lai nenokaitinātu 2021. gada pavēlnieku. Jaungada vakarā viņiem vislabāk vilkt zaigojoši pelēkus kostīmus ar spilgtiem akcentiem. Derēs arī melnbaltā klasika, kas izcels viņu nodomu nopietnību un noteiks toni visam gadam.

Vērsis: Viņš savu garderobi varēs izvēlēties dabiskos toņos. Zaļie, brūnie, bēšie, zilie toņi ar gaišu ziedu rakstu palīdzēs jums atrast harmoniju un iekšējo līdzsvaru, kā arī radīs jūsos biznesa noskaņojumu jaunajam 2021. gadam. Šīs nokrāsas kļūs par talismaniem, kas piesaistīs finansiālu labklājību.

Dvīņi: Astrologi iesaka Dvīņiem izcelt viņu individualitāti ar aukstiem un gaišiem toņiem. Pērļu un pelnu krāsas izskatīsies lieliski, kā arī palīdzēs jums atrast vienotību ar savu pretrunīgo dabu. Neliels nevīžīgums tikai paspilgtinās jūsu apģērbu.

LASI VĒL: Noplūc augli un uzzini, vai tavas vēlmes piepildīsies! Pateicos un es pieņemu, lai tā arī notiek!

Vēži: Izsmalcinātos vēžus, kuri ir ģimenes pavarda cienītāji Vērsis kontrolēs visu gadu, un, lai piesaistītu gada simbola uzmanību, viņiem jāizvēlas ērts apģērba piegriezums, kā arī jāpievērš uzmanība ūdens elementu iekļaušanai apģērbā. Plūstoši audumi ar vieglu mirdzumu un smalki rotājumi padarīs izskatu pilnīgāku un skaistāku.

 

Šķir otru lapu, lai lasītu par pārējām zīmēm

COMMENTS

 • […] Kādā apģērbā sagaidīt jauno 2021. gadu. Ieteikumi katrai zodiaka zīmei […]

 • […] Kādā apģērbā sagaidīt jauno 2021. gadu. Ieteikumi katrai zodiaka zīmei […]

 • […] Kādā apģērbā sagaidīt jauno 2021. gadu. Ieteikumi katrai zodiaka zīmei […]

 • <cite class="fn">Skolnieciņš no Pokaiņu meža</cite>

  Novēlu visiem maniem tautiešiem laimīgu un panākumiem bagātu baltā, metāliskā Vērša gadu! Atstāsim savas nelaimes un bēdas šajā baltās, metāliskās Žurkas gadā. Neņemsim sev līdzi negatīvās enerģijas bagāžu. Būsim optimisti. Vairosim pozitīvās enerģijas sev apkārt. Baltais, metāliskais Vērsis ir 2021. gada saimnieks. Iedegsim uz svētku galda skaistā bļodiņā baltu svecīti par godu Vērsim! Lai Vērša gads top svētīgs katram no mums! Lai zvaigznes mūs svētī!!!
  Brīnumainu jauno gadu vēlot, Skolnieciņš no Pokaiņu meža [Latvju Dievu dēls]
  ©Skolnieciņš 1999-bezgalība 😉
  Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
  Latvju Dievi mūžam viedi.
  #ticība #horoskopi #Zvaigznes #astroloģija #Skolnieciņš #Senpokaiņi #PokaiņuMežs #VēršaGads #Vērsis #2021 #01.01.2021. #Jaungads #pagāni #sentēvi #brīvība

Pievienot komentāru