Kā slēpt savu vecumu: mazie noslēpumi

Reiz dzirdēju, ka ir nepiedienīgi izskatīties jaunākam par savu vecumu un vienmēr “izskatīties kā meitenei”.

Bet patiesībā visas sievietes grib izskatīties jaunākas. Neviena nevēlas novecot pirms laika un visiem spēkiem cenšas saglabāt savu jaunību.

Lūk, daži efektīvi padomi, kā paslēpt vecumu un saglabāt jaunību.

Pienācīgs miegs. Miegs ir pats pirmais līdzeklis skaistumam un veselībai. Guliet pareizi, nekad nespiediet seju pret spilvenu: no rīta būs daudz krunciņu, jo samazinās asinsrite.

Miega trūkums izraisa tumšus lokus zem acīm un pietūkumu uz sejas – ejiet gulēt agri, izslēdziet gaismu un izvēdiniet telpu. Noslēpums ir tāds, ka miegs no 23.00 līdz 01.00 papildus skaistumam liek organismam strādāt labākā režīmā.

Sejas kopšana. Sejas ādai nepieciešama pastāvīga kopšana. Vecuma tuvošanās pēdas uz sejas palīdzēs noslēpt īpaši barojošs iecienītā krēma slānis un virs tā uzklātā maska, ko atstāj uz nakti. No rīta noņemiet sacietējušo plēvīti gluži kā otru ādu, un jūsu seja izskatīsies atsvaidzināta un savilkta.

Lasi vēl: Īsta pasaka: šīs zodiaka zīmes saņems pārsteigumu jau šajā nedēļas nogalē

Pastāvīgi mitriniet ādu, izmantojot dažādas metodes: piemēram, pēc mazgāšanas kādu laiku nenoberziet to, ļaujiet tai nožūt.

Ja zem acīm ir nodevīgi pietūkumi, problēmu atrisinās ledusskapī atdzesētu tējkarote – vienkārši turiet to pie acīm.

Ja esat sākuši pamanīt, ka uz pieres gareniski vai starp uzacīm parādījušās grumbas no tā, ka bieži uzkrāsojaties, tad mēģiniet izvairīties no šiem ieradumiem, vērojiet, kā jūsu seja atspoguļo jūsu emocijas. Mēģiniet atslābināt sejas muskuļus. Veiciet sejas vingrinājumus.

Turpiņājumu lasiet nākamajā lapā!

Pievienot komentāru