Kā paildzināt savas veļas mašīnas dzīvi? Šis vienkāršais ieteikums palīdzēs tai kalpot daudz ilgāku laiku!

Mūsdienās teju katrā mājvietā iespējams sastapt veļas mazgājamo mašīnu, jo bez tās mūsu dzīve vairs nav iedomājama. Tā ievērojami atvieglo jebkuras cilvēka dzīvi: savāciet netīrās drēbes, lieciet tās veļas mašīnā, ieslēdziet nepieciešamo režīmu un baudiet mazgāšanas procesu.

Taču, lai jūsu veļas mazgājamā mašīna strādātu vēl ilgi, nepieciešams to pareizi kopt.

Veļas mašīnas tīrīšana

Statistikas dati liecina, ka veļas mašīnas visbiežāk lūzt aizsērējušos filtru dēļ. Ja jūs regulāri tīrīsiet savu veļas mazgājamo mašīnu, tā kalpos jums daudz ilgāk.

Tieciet vaļā no nosēdumiem

Caurules elektriskais sildītājs atbild par ūdens sasildīšanu līdz nepieciešamai temperatūrai. Ja ūdenī ir daudz piemaisījumu, šis sildītājs var pavisam ātri sabojāties. Nosēdumu slānis palielinās ar katru mazgāšanas reizi, kas arī noved pie veļas mašīnas darbības traucējumiem.

1)Citronskābe

Citronskābe lieliski spēj tikt galā ar nosēdumiem. Jums pietiks ar 100 – 200 gramiem citronskābes. Atliek vien iebērt to veļas mazgājamā līdzekļa nodalījumā un ieslēgt veļas mašīnu uz stundu.  Šī metode lieliski attīra veļas mašīnas sildīšanas sistēmu no kaļķa un citām nogulsnēm.

2)Etiķskābe vai parastais 9% galda etiķis

Veļas mazgājamā līdzekļa nodalījumā lejiet iekšā etiķi vai etiķskābi un palaidiet jebkuru mazgāšanas režīmu. Taču ņemiet vērā, ka, lai gan šī metode lieliski attīra sildīšanas iekārtu no nogulsnēm, tā var kaitēt veļas mašīnas gumijas detaļām.

Tāpat mazgāšanas laikā varat pamēģināt klāt pielikt sodu. Tā padarīs ūdeni daudz mīkstāku un novērsīs nogulšņu veidošanos.

Šķir nākošo lapu un lasi turpinājumu

Leave a Comment