Kā jau iepriekš visu sagatavot Jaungada galdam, bet tā, lai nekas nesabojātos

Līdz Jaunajam gadam palikušas tikai dažas dienas. Mājsaimnieces jau domā, kā klās svētku galdu. Tuvojas brīdis, kad šie plāni būs jāīsteno.

Taču doma, ka 30. un 31. decembris būs jāpavada virtuvē, daudziem kaitina. Galu galā jums joprojām ir jāatlicina laiks, lai atjaunotu savu skaistumu un izskatītos pieklājīgi svētkos.

Lai atvieglotu sevi Vecgada priekšvakarā, varat optimizēt gatavošanas procesu virtuvē. Saldēšana ir ideāla metode, kas palīdzēs jums iepriekš salikt visu, kas nepieciešams jūsu svētku galdam. Daudzus produktus var ilgstoši uzglabāt saldētavā, nezaudējot savu garšu. Bet visiem ēdieniem ir savas nianses.

Zivis un ikri

Jūs, visticamāk, iegādājāties šos produktus iepriekš un ievietojāt tos saldētavā. Lai nodrošinātu, ka zivis un kaviārs necieš atveseļošanās laikā no šī stāvokļa, jums jāievēro vairāki noteikumi. Atkausējiet tos 10-12 stundas ledusskapja plauktā. Nekad nelieciet visu karstā ūdenī vai mikroviļņu krāsnī.

Gaļas ēdieni

Daudzi gaļas produkti un ēdieni labi panes saldēšanu. Kotletes, kotletes, steiki, kotletes, gaļas klaipi un citi maltās gaļas produkti tiek uzglabāti ilgu laiku.

Tāpēc, lai 31. decembrī atbrīvotos no lieka stresa, tos var sasaldēt pusfabrikātu veidā, bet pēc tam pagatavot cepeškrāsnī vai uz plīts. Taču jāpatur prātā, ka ātri sasaldētus, lietošanai gatavus gaļas ēdienus nevar uzglabāt ilgāk par 1 mēnesi.

Dārzeņu garnīrs

Saldēšana paglābs jūs no garā un nogurdinošā kartupeļu mizošanas procesa svētku priekšvakarā. Var jau iepriekš sagriezt šķēles un uz mēnesi iepriekš ielikt saldētavā.

Šis triks ne tikai atvieglos un paātrinās jebkura ēdiena pagatavošanu, bet arī padarīs kartupeļus kraukšķīgus. Jūs pat varat pagatavot biezeni šādā veidā.

Tiesa, šajā gadījumā jālieto piens vai krējums, kā arī sviests, lai pēc atkausēšanas ēdiena tekstūra paliktu gaisīga un krēmīga. Ja ievērojat visus noteikumus, kartupeļus saldētavā var uzglabāt līdz 1 gadam.

Lasi vēl: Sievietes ar šīm 3 Mēness pozīcijām ir visjūtīgākās

Mērces un piedevas

Ja plānojat ar kaut ko pildīt putnu gaļu, pīrāgus vai pankūkas, tad parūpējieties par sastāvdaļām jau iepriekš. Mērces vari pagatavot laicīgi un, sadalot rāvējslēdzēja maisiņos, atstāt saldētavā.

Ir arī iespēja uzreiz sasaldēt cepamtraukā, un svētku priekšvakarā uzreiz likt cepeškrāsnī. Galvenais ir atcerēties, ka sāļās un augļu mērces tiek uzglabātas apmēram 4-6 mēnešus.

Deserti

Šī metode ir piemērota ne tikai galvenajiem ēdieniem. Lai iepriecinātu savus mīļos un viesus ar kaut ko saldu, vienkārši pagatavo desertu un ieliec saldētavā.

Uzpūtenis un vienkāršas biskvīta kūkas labi panes zemu temperatūru. Varat arī sasaldēt gatavus suflē, kūkas un pat braunijus.

Tomēr jums būs nepieciešama diena, lai gardumus atgrieztu vēlamajā stāvoklī. Saldos desertus var droši uzglabāt zemā temperatūrā 2 līdz 3 mēnešus.

Pirmais ēdiens

Buljonu bieži izmanto ēdieniem 31. decembrī un 1. janvārī. Var pasniegt nākamajā dienā pēc svētkiem ar pusvārītu olu un grauzdiņiem. Un, protams, buljons ir piemērots aspic vai dažādām mērcēm.

Zirņi, pupiņas, solyanka un borscht labi panes sasalšanu. Bet zupas ar miltu vai piena piedevām labāk neglabāt zemā temperatūrā. Gatavos ēdienus var uzglabāt saldētavā līdz 3 mēnešiem, dzidrus buljonus līdz 6 mēnešiem.

Leave a Comment