“Jālūdz palīdzība!” – vairākām Latvijas slavenībām radušās problēmas ar sūtījumiem pakomātos

Foto – ekrānuzņēmums

Latviešu pazīstamā rakstniece Dace Rukšāne mikroblogošanas vietnē “X” ierakstījusi kādas problēmas aprakstu, bet, kā izrādījās, tāda ķibele nav gadījusies tikai viņai vienīgajai. Galu galā, diskusija par šo tēmu “izaugusi” visai populāra.

“Vai es vienīgā, kam pakomātos nu nekādi neizdodas aktivizēt ekrānu? Tie vnk nereaģē uz maniem pirkstiem. Gan Omniva, gan LP, gan DPD. Vienmēr man jālūdz palīdzība garāmgājējiem. Nav atkarīgs no tā vai silti, vai auksti pirksti.” – viņa raksta.

Foto – ekrānuzņēmums

Bet arī aktrise Dārta Daneviča piekrīt, ka viņai arī tā gadās: “Tu neesi viena- es esmu ar Tevi šajā.”

Uz Dārtas komentāru Dace atbild: “Aleluja! Citādi jutos galīgi vientuļa. Man mājās arī veļas žāvētājs ar maniem pirkstiem neiet.”

Kāda cita komentētāja raksta: “Man tā bija, palūdzu palīdzību un noskatijos triku- klauvēt ar pirkstu kauliņiem. Darbojas”.

Foto – ekrānuzņēmums

Vēl kāds iesaka: “Tur vajag nevis uzspiest kā uz normāla skārienjūtīga ekrāna, bet viegli “paklauvēt””.

Cita sieviete raksta: “Esot tādi speciāli skārienjūtīgiem ekrāniem paredzēti zīmulīši, ko turēt vajadzības gadījumā somā. Kur pirkt un cik maksā nemācēšu teikt, bet varbūt ir vērts pameklēt. P.S. Ir redzēts, ka Depo veikalos kasieres ar zīmuļa dzēšgumijas galu baksta tos ekrānus”.

Kāds joko: “Tās reizes kad jāpiedomā vai esmu spoks vai cilvēks – skārienekrāni nereaģē, automātiskās durvis neatveras. Tad jāiziet saulītē un jāpaskatās vai vēl ēnu met.”

Kāds izsaka versiju: “Mans minējums ir, ka tas notiek, kad ļoti sausa āda. Nu tā vismaz man pašam par sevi liekas.”

Foto – ekrānuzņēmums

“Jums vienkārši nesader biolauki!” – kāds jokojas.

Lasi vēl: VIDEO. “Varbūt viņam ir dubultā dzīve?” – negaidīts pavērsiens TV šovā: Magone dodas pieķert savu kavalieru Toļiku melos

“Ziema ir problēma, ka mēdz būt mitri/sniegā un nereaģē.” – cits raksta.

Vēl kāds joko: “Mēģini ar degunu!”

Pievienot komentāru