Izlasi un uzzini, kura no visām Zodiaka zīmēm ir pati neuzticīgākā! Ceram, ka tā nav Tava otrā pusīte

Varbūt ne gluži viņa vai viņš, jo mēs nedalīsim atsevišķi šo kategoriju vīriešos un sievietēs, bet gan zodiaka zīmēs, kuras visbiežāk mēdz krāpt savas otrās pusītes.

Gribat zināt, kurš ierindojies godpilnajā pirmajā vietā? Mazliet uzgaidiet, līdz uzzināsiet, kuri tad īsti ir tie neuzticīgākie. Mēs nolēmām šo reitingu sastādīt, vadoties no visuzticīgākajiem līdz visneuzticīgākajiem zodiaka zīmju pārstāvjiem. Sākam!

12. vieta Skorpions

Neticami, vai ne tā? Hiperseksuālie, ārkārtīgi pievilcīgie un harizmātiskie Skorpioni, kuriem daudzi ir gatavi atdoties jau no pirmā acu uzmetiena, ir visuzticīgākie zodiaka zīmju pārstāvji. Protams, nav teikts, ka pilnīgi visi mēdz būt tik ļoti uzticīgi. Nav tā, ka Skorpioni ir ārkārtīgi labi cilvēki un uzskatāmi par labākiem nekā citi. Reizēm viņu pašreizējais loms vēl mazliet jāpamoka, līdz iespējams ķerties nākošā.

11. vieta Mežāzis

Mežāži nekrāpj savas otrās pusītes, jo īsti neizprot iemeslu, kādēļ nepieciešams riskēt ar jau nostiprinātām attiecībām, kuru dēļ ir tik smagi strādāts, lai tikai iegūtu seksu. Viņiem attiecībās jau tā ir sekss. Mežāži īsti neizprot loģiku šādā rīcībā. Tajā vienkārši nav loģikas. Jā, Mežāži tiešām spēj vienā domu graudā sapīt kopā vārdu “sekss” un “loģika”.

10. vieta Vērsis

Vērši ir ļoti apdomīgi. Viņus mājās sagaida silts pavards, mīļš cilvēks, vienmēr gardas pusdienas un daudz kas cits. To visu pazaudēt kaut kādas intrigas dēļ? Pilnīgi un galīgi nē! Turklāt, atkal precēties pa jaunam? Sākt visu to kņadu no sākuma? Pff, noteikti nē!

9. vieta Ūdensvīrs

Ja Ūdensvīru kaut kas neapmierina, tad tas noteikti izšķirsies. Krāpšana nav risinājums, turklāt, tas nav īsti higiēniski. Ūdensvīri mīl melot, taču to darīs tikai īstas mīlestības vārdā. Melot tāpat vien? Nē, Ūdensvīri nemēdz tā darīt.

8. vieta Svari

Svari nekad spontāni nekrāps. Viņiem nepieciešams visu kārtīgi nosvērt un apdomāt: vai es gribu, vai es varu, vai man to vajag… Pa to laiku, kamēr viņi svārstās, vilciens būs jau aizbraucis. Labi, labi – nav jau tā, ka viņiem dikti gribējās!

Šķir nākošo lapu un uzzini, kurā vietā ierindojies tu un tavs partneris 

COMMENTS

Leave a Comment