FOTO. Kaspara un Olgas Kambalu dzīvē ļoti skaisti jaunumi – viņi sagaidījuši ģimenes pieaugumu

Foto – ekrānuzņēmums

Bijušais basketbolists un bokseris Kaspars Kambala ar savu sievu Olgu Kambalu, TV šovu zvaigzni un fitnesa entuziasti, soctīklos publicējuši aizkustinošu fotogrāfiju, kurā redzams, ka viņu ģimenē notikusi viena no skaistākajām lietām.

Soctīklos publicētajā fotogrāfijā redzams, ka viņi savās plaukstās tur pavisam maza zīdainīša pēdiņas, kas liek domāt, ka viņiem ir ģimenes pieaugums. Komentāros viņi saņēmuši neskaitāmus apsveikumus, bet pie foto Kaspars Kambala pierakstījis: “Otrdiena tagad kļuvusi par vēl īpašāku dienu.”

Visbeidzot kāds no komentāriem skan šādi: “Sveiciens vecvecākiem!”.

“Pavasarī manam padēlam būs ģimenes pieaugums. Ļoti priecājos par to. Mums būs mazs bēbītis, ar kuru doties pastaigās, kuru auklēt”, pērn, sniedzot interviju, žurnālam “Privātā Dzīve” izteicās Olga Kambala.

Lasi vēl: “Nu nevelciet kājās šitās lietas!” – populārais modes mākslinieks Aleksandrs Pavlovs atklāj, kāpēc sievietes “Skinny” biksēs izskatās nepievilcīgi 

Foto – ekrānuzņēmums

Taču viesojoties kādā TV raidījumā Olga neslēpa – visticamāk, būtu atkal gatava kļūt par māmiņu, un arī Kaspars to ļoti vēloties. Atgādināsim, ka Olgai Kambalai ir trīs pieaugušas meitas, no kurām viena meita ir izveidojusi ļoti veiksmīgu modeles karjeru Milānā.

Izpildi testu!

Pārbaudi savas zināšanas par Latvijas filmām!

Portāls Abiem grib pārbaudīt tavas zināšanas par Latvijas filmām! Aizpildi šo ātro testu un uzzini, cik labi orientējies Latvijas kino! Tavā rīcībā būs tikai 30 sekundes!

1 / 3

No kuras latviešu filmas ir šis kadrs?

2 / 3

No kuras latviešu filmas ir šis kadrs?

3 / 3

No kuras latviešu filmas ir šis kadrs?

Your score is

The average score is 53%

0%

Olga Kambala nokļuva sabiedrības uzmanībā laikā, kad sāka filmēties TV realitātes šovos, bet apkārtējo cilvēku neiecietību ieguva pēc tam, kad kādā intervijā Latvijas pilsētu Dobeli publiski nosauca par “čuhņu”. Tas izraisīja skaļu rezonansi, un vēlāk Olga atzinās, ka tas ļoti ietekmēja viņas dzīvi, jo nosodījuma bija daudz.

Foto – ekrānuzņēmums

Olga un Kaspars laulības gredzenus mija 2021.gadā, un arī šajā reizē ieguva “skaļu” sabiedrības uzmanību, jo Kaspars bija izlēmis doties pie altāra nevis uzvalkā, bet gan speciāli šūtā sporta kostīmā.

Leave a Comment