“Es viņu lutinu!” – uzņēmēja Oļega Fiļa mīļotā sieviete Kristīne pastāsta, kāda ir viņas ikdiena kopā ar latviešu miljonāru

Foto – ekrānuzņēmums

“Tas, kas man agrāk likās kā svētki, tagad liekas tāds ikdienišķs un pašsaprotams,” – raidījumā “Kad viņas satiekas” stāsta miljonāra un uzņēmēja Oļega Fiļa mīļotā sieviete Kristīne Jelinska.

Oļegs Fiļs ir viens no Latvijā pazīstamākajiem miljonāriem, bijušais baņķieris, tagad uzņēmējs, kurš nesen atjaunojis Nurmuižu Talsu novadā. Pirms dažiem gadiem notika viņa skaļā šķiršanās no bijušās žurnālistes Santas Zāmueles, kad viņš tiesas ceļā pieprasīja no bijušās sievas atpakaļ arī visas dārgās dāvanas, ko bija viņai dāvinājis kopdzīves laikā.

Tagad raidījumā “Kad viņas satiekas” Oļega šā brīža dzīvesbiedre Kristīne Jelinska, pastāstīja, kādas ir visdārgākās un ekskluzīvākās dāvanas, ko viņa saņēmusi no mīļotā vīrieša.

Viņa neslēpj, ka cenšas Oļegu lutināt: “Es viņu lutinu ar savu atbalstu, mīlestību un rūpēm. Es bieži viņu “atvelku” no datora, jo viņš tiešām varētu strādāt bezgalīgi… Es bieži vienkārši uzkāpju uz viņa darba galda, aizvācu prom datoru un saku – nē, tagad ir mans laiks. Bet viņš tiešām daudz strādā un varētu pat ēst pie datora.”

Tāpat Kristīne uzskata, ka visas tās mīļās īsziņas un bučas, tās nav īstās rūpes: “Es viņu mudinu rūpēties par savu veselību. Es smejos un saku viņam – tu par spīti saviem ienaidniekiem nevari būt vesels?”.

Lasi vēl: “Mācībstundas ir saņemtas. Krietni smagākas, kā būtu gribējies…” – Lelde Ceriņa komentē šķiršanos no vīra

Viena no raidījuma vadītājām saka: “Mēs tevi pieteicām kā viena no Latvijas bagātākā vīrieša dzīvesbiedrēm. Vai ir kaut kas ekskluzīvs, ko tu esi saņēmusi dāvanā?”

“Tie noteikti ir ceļojumi. Tas, ka viņš savā trakajā darba grafikā atrod laiku, lai izplānotu ceļojumu, rezervētu mums vietiņu,” – stāsta Kristīne.

Foto – ekrānuzņēmums

Kā īpašo vietu, kur abi mēdz atgriezties, Kristīne min Monako – kurp bija aizbraukuši pirmo reizi un cenšas to darīt katru gadu. “Protams, tā pati Francija, jo viņš ir Francijas fans, un viņš mēģina arī mani padarīt par francūzieti, bet es esmu vairāk itāliete – man garšo picas, pasta,” – smejas Kristīne.

Viņa atzīst, ka kopš satikšanās ar Oļegu, viņas dzīve, protams, ir krietni mainījusies: “Tas, kas man agrāk likās kā svētki, tagad liekas tāds ikdienišķs un pašsaprotams. Es gan vairāk “dzenos” pēc emocijām – lutinu sevi ar masāžām un kaut kādām garīgām praksēm. Piemēram, meditācija man agrāk vispār likās tāda smieklīga padarīšana.

Viņa atzīst, ka naudai, protams, ir pievienotā vērtība: “Tās emocijas tajos pašos ceļojumos. Kad mēs aizbraucam uz kādu vientuļu salu, kur nav neviena, tikai mēs divi. Un tad saule riet un debesīs ir mēness. Tās ir tās emocijas, ko nevar nopirkt jebkurš tūrists. Tu nevari vienkārši tur nokļūt bez laivas, bez lidmašīnas un tās ir tās pievienotās vērtības tai naudai.”

Visu interviju ar Oļega Fiļa dzīvesbiedri Kristīni Jelinsku skaties šajā video.

Leave a Comment