“Es piedzimu kā cilvēks” – populārā dziedātāja Linda Leen atklājusi par sevi ļoti personīgas lietas

Foto – ekrānuzņēmums

Viena no Latvijā talantīgākajām un populārākajām dziedātājām Linda Leen, socvietnē “Facebook” dalījusies ar skaistu stāstu, kas atklāj līdz šim maz zināmas detaļas par dziedātājas dzīvi.

“Šonedēļ – Ziemassvētku koncerti abās manās dzimtajās pilsētās. Kā tas nākas, ka tās ir divas? Cēsīs es piedzimu kā cilvēks, Talsos – kā mūziķis.

Šīs abas pilsētas ir arī manas laimīgās bērnības vietas, katra savā veidā.

Lasi vēl: Milzīgu pārsteigumu īsi pirms Ziemassvētkiem latviešu dziedātājai Lindai Leen sagādājis viens no pasaulē pazīstamākajiem miljardieriem

Cēsu atmiņas uzplaiksnījumos ir pils parka pīles svētdienu rītos ar brāli, labākā draudzene divus stāvus virs manis, krustmāte pāri ielai, tētis traktorā, lielais ūdenstornis dārziņos, kas “gāžas virsū”, ja skatās augšup vējaini mākoņainā dienā, saldējuma kafejnīca uz Rīgas ielas ar mammu pa ceļam uz mūzikas skolas sagatavošanas klasi, čells, kuram jāaizņem autobusā vieta vispirms, jo tas lielāks par mani, skolotājas Villerušas graciozās rokas, braucieni uz Tūjas jūrmalu un “Stāvēju dziedāju” uz lielā akmens.

Foto – ekrānuzņēmums

Talsu ģimnāzijas ābolu dārzs, Lielā iela un notikumu afišas, E.L.Vēbera mūziklu uzvedums žetonu vakarā, bridiens pār pļavu izlaiduma nakts rītausmā uz ezeru, piepīpēts Alus dārzs un četri “taimi” par 5 latiem ceturtdienās (pārlaimīga izdziedāju visu pop/rok klasiku:)), Ziemeļvalstu dziesmu svētki, uzvara “Dziesma manai paaudzei” skolā un TV konkursā, koru un ansambļu skates, pirmā mīla un uzrakstītā dziesma uz brāļa ģitāras…

Vieta un cilvēki ir tā augsne, kur iesēties un izaugt par to, kam esi iecerēts, un šīs pilsētas sildīja un spīdēja pār manu radošo asniņu, paldies!

Foto – ekrānuzņēmums

Ļoti gaidīšu tikšanos ar jums 21.dec. Talsu Evanģēliski luteriskajā baznīcā un 22.dec. Cēsu Sv. Jāņa baznīcā uz koncertu Ziemassvētkos!” – dziedātāja ierakstījusi sociālajā vietnē un pie šī ieraksta ievietojusi arī vairākas fotogrāfijas no savas bērnības un jaunības dienām.

Iepriekš jau rakstījām, ka Lindas Leen talantu bija pamanījis arī viens no pasaulē zināmākajiem uzņēmējiem – Bils Geitss, kurš savā mūzikas straumēšanas platformas “Spotify” kontā bija ievietojis Ziemassvētku brīvdienu dziesmu izlasi, kurā bija izvēlēta arī Lindas izpildītā dziesma “Circenīša Ziemassvētki”.

Linda Leen izpilda dziesmu “Circenīša Ziemassvētki”:

Leave a Comment