Dobelē notiks labdarības koncerts

Šo svētdien, Dobelē, plkst.15:00, Pļavas ielas terasē notiks labdarības koncerts “Ar sirdsdziesmu pret vētru” vētrā cietušo atbalstam. Koncertā uzstāsies mūziķi, kuru dzīves gaitas ir krustojušās ar Dobeles novadu, uzaugot, mācoties, strādājot vai dzīvojot tajā.

Koncertā uzstāsies tādi iemīļoti mākslinieki kā Žoržs Siksna, Normunds Jakušonoks, grupa “Tērvete”, māsas Legzdiņas, Kaspars Markševics, Raivo Stašāns, Artis Šimpermanis, Andris Skuja, Sandris Dubovs, Dobeles zemessargi, Inga Ruka – Lazdiņa, Bulmeru ģimene, Māris Sloka, Erita un Uldis Timma (Tirkizband) un citi.

Gan pasākumā laikā, gan arī visas dienas garumā Pļavas ielas terasē būs iespēja ziedot ne tikai naudas līdzekļus, bet arī pārtikas produktus, kurus tālāk novirzīs tiem, kam vētra izpostījusi pēdējos ražas krājumus – akcijā “No mana dārza Tev!”. Tāpat, jau šobrīd ir atvērts ziedojuma konts: Biedrība “Tavi draugi” Konta nr.: LV30HABA0551055353206 Maksājuma mērķis: “Ziedojums Dobeles novadā vētrā cietušajiem” un arī telefona līnija 90006865 (maksa par zvanu 4,27 eiro).

Koncerts tiek organizēts ar biedrības “Tavi draugi” un Dobeles novada pašvaldības atbalstu.

Atgādinām, ka 7.augustā Dobeles novadu skāra postoša vētra, kā rezultāta smagi cieta iedzīvotāju dzīvojamās ēkas, automašīnas, labības lauki un cita infrastruktūra.

Leave a Comment