Aizmirstiet balto: dizaineri ir nosaukuši krāsu, kas būs populāra 2024. gadā

Populārākā interjera dizaina krāsa bija baltā. Tomēr mode mainās, un 2024. gadā popularitāti iegūs brūnā krāsa. Par to ziņo tīmekļa vietne Homes & Gardens.

Kā brūna krāsa izskatīsies dzīvojamā istabā un virtuvē

Lai 2024. gadā mājoklī justos svaigāk un mājīgāk, balto krāsu var aizstāt ar brūnu. Ir daudz siltu zeltaini brūnu, bēša un tumši brūnu toņu, bagātīgu tumši brūnu un citu krāsu, ko var īstenot. Veicot remontu dzīvojamā istabā, sienas ir vērts nokrāsot bagātīgās šokolādes krāsās. Tās lieliski sader ar daudzkrāsainiem dekoratīviem elementiem.

Dizainere Nikola Hardinga iesaka izmantot tumši brūnus toņus, kas lieliski kombinējas ar zilo krāsu, radot elektrizējošu efektu.

Brūnā krāsa neaprobežojas tikai ar krāsu. Virtuvē vajadzētu izvēlēties koku. Tumšs koks virtuves skapīšiem ir iecienīts klasiskā stila piekritēju vidū, un tā dabiskais skaistums laika gaitā kļūst vēl skaistāks.

Lasi vēl: Pavasaris ir īstais laiks, lai pabarotu lilijas un vēlāk iegūtu karaliskus ziedus

Brūna krāsa guļamistabā

Eksperti iesaka izvēlēties mierīgu tumši brūnu krāsu, kas atgādina samtaino kakao krāsu. Atkarībā no mēbelēm un akcentiem šī krāsa var būt glīta vai maiga un aicinoša.

Interjera dizainere Henriete fon Štokhauzena uzskata, ka tumši brūna krāsa ir galvenā sienu krāsa, jo īpaši, lai radītu mierīgu un tradicionālu interjeru bez uzkrītošiem rakstiem.

Pārbaudi savas zināšanas par Latvijas filmām!

Portāls Abiem grib pārbaudīt tavas zināšanas par Latvijas filmām! Aizpildi šo ātro testu un uzzini, cik labi orientējies Latvijas kino! Tavā rīcībā būs tikai 30 sekundes!

1 / 3

No kuras latviešu filmas ir šis kadrs?

2 / 3

No kuras latviešu filmas ir šis kadrs?

3 / 3

No kuras latviešu filmas ir šis kadrs?

Your score is

The average score is 69%

0%

No dabas iedvesmotie neitrālie toņi var piešķirt interjeram maigu un nomierinošu nokrāsu, ko var papildināt ar dažādām faktūrām un toņiem, lai mainītos visa gada garumā.

 

Pievienot komentāru