17.decembris – Barbaras diena: sensena zīlēšana, kas palīdz pievilināt bagātību un ielūkoties nākotnē

Foto – Pexels

17. decembrī dažas tautas atzīmē tā dēvēto Svēto Barbaras dienu. Senči ticēja, ka tieši šajā dienā ikvienam ir iespēja ielūkoties savā nākotnē – ko tā sola?

Barbaras dienā meitenes un sievietes apmeklē baznīcu un lūdz visus svētos par laimīgu laulības dzīvi. Arī Barbaras dienas naktī sievietes var zīlēt nākotni un tās, kas vēl nav izgājušas pie vīra, censties noskaidrot, kurš būs viņas izredzētais.

Kā pajautāt kaut ko Svētajai Barbarai?

Foto – Pexels

Lai saņemtu atbildi uz sev interesējošo jautājumu, uz papīra lapas jāuzkaisa sauja graudu. Svarīgi, lai tu to turētu savā kreisajā rokā. Ja lielākā daļa graudu nokrīt labajā pusē, atbildi var uzskatīt par pozitīvu, bet, ja kreisajā pusē, atbilde ir noraidoša.

Var uzzināt atbildes uz jautājumu, kas skar materiālo labklājību. Barbaras dienas naktī ņem vienādu daudzumu prosas, griķu un miltu. Un trīs kaudzītes uz tīras papīra lapas. Atstāj pa nakti. No rīta pārliecinies, vai kaut kas ir mainījies? Ja izmaiņu nav, tāda būs arī tava dzīve turpmāk. Ja griķi ir “izkaisīti” – gaidi nelielu peļņu, bet, ja milti izkaisīti – ievērojamu naudas daudzumu.

Lai uzzinātu kaut ko par savu likteni, jāgatavo pelmeņi, bet pildījuma vietā mīklā jāievieto dažādi priekšmeti. Kad pelmeņi ir gatavi – izvēlies vienu pēc nejaušības principa. Nosaki savu nākotni pēc tā, kāds priekšmets atrodas pelmeņa iekšpusē:

Cukura pildījums – dzīve būs salda;
Monēta – peļņa un materiālā labklājība;
Dilles – laba veselība;
Balts pavediens – garš ceļojums;
Melns pavediens – īss ceļš;
Gredzens – kāzas!

Leave a Comment