ZZ Čempionāta 2018 reģionālās tūres laikā apmeklētas 36 skolas; dalībai pieteicies rekordliels klašu skaits

Atklājot ZZ Čempionāta 12. sezonu, sporta un prāta spēļu komanda devusies reģionālajā tūrē, kopumā apmeklējot 36 pilsētu un lauku skolas visā Latvijā. Kopā ar ZZ Čempionāta organizatoru komandu tūrē devās arī talantīgi ielu vingrotāji un dejotāji “Street Warriors”, iedvesmojot skolēnus būt aktīviem un nospraust ambiciozus mērķus.

ZZ Čempionāts jau tradicionāli ir kļuvis par vienu no gada gaidītākajiem skolēnu notikumiem, ar kuru šogad apmeklētības ziņā varēs sacensties tikai Dziesmu un deju svētki. Pateicoties aktīvai komunikācijai ar skolēniem un skolotājiem, reģionālajai tūrei, kā arī pasākuma jaunajam konceptam, 2018. gadā dalībai ZZ Čempionātā ir reģistrējies rekordliels komandu skaits – jau 1900 klases. Kopumā spēļu 12. sezonā tiek iesaistīti teju 30 000 skolēnu, no kuriem puse jeb 15 000 varēs piedalīties ZZ Čempionāta lielajā finālā.

Vislatvijas skolēnu sporta un prāta sacensību ZZ Čempionāta 12. sezonu iezīmē vairāki jaunumi un patīkami pārsteigumi. Bez trīsreiz lielāka fināla, kas šogad norisināsies no 24. līdz 26. maijam un piesaistīs 540 klases, ZZ Čempionāta komanda parūpējusies arī par jaunu sacensību norises vietu. Fināls 2018. gadā risināsies sporta kompleksā “333”. ZZ Čempionāts 2018. gadā turpinās ne vien izklaidēt, bet arī izglītot skolēnus – aizraujošā formā mācīsimies fiziku, elektrodrošību, riteņbraukšanu, apgūsim viedās tehnoloģijas u.c. Protams, neizpaliks arī aizraujošas un pat ekstrēmas atrakcijas. Skolēnus sagaida arī īpašs muzikāls pārsteigums – finālā uzstāsies mīlētākā jauniešu grupa “Bermudu Divstūris”.

Kā jau ierasts, sacensības par galvenajām ZZ Čempionāta balvām norisināsies starp 5.-12. klašu grupām. Jau otro gadu ZZ Čempionātā aicināti piedalīties arī sākumskolas skolēni, kuriem tā ir lieliska iespēja izjust spēļu atmosfēru un iemācīties sadarboties komandā. Plašāka informācija par pieteikšanos spēlēm un ZZ Čempionāta 12. sezonas mājasdarbu atrodama https://www.zzcempionats.lv

Rīkot tik grandiozu ZZ Čempionāta 12. sezonas finālu galvenajam tā organizatoram un ilggadējam atbalstītājam mobilo sakaru operatoram “Tele2” palīdzēs Ropažu novada pašvaldība un sporta komplekss “333”.

Pievienot komentāru