VIDEO. “Uzreiz plus 10 gadi klāt!” – populāra stiliste nosauc izplatītu sieviešu kļūdu, kas padara viņas vecākas

Foto – Pexels

Populārā latviešu stiliste Una Bernatoviča, piedaloties raidījumā “Kad viņas satiekas” atbildēja uz kādas skatītājas jautājumu – kādas ir nepiedodamākās un izplatītākās sieviešu stila kļūdas, ko viņas pieļauj apģērbā un “meikapā”?

“Kad sievietes gados iztaisās par jaunām meitenēm – nu tas ir ļoti uzkrītoši! Kad jaunas meitenes sataisās “kreizī”, tas vēl ir piedodami – jaunībā var iztrakoties. Ir, protams, ka var sakombinēt krāsainas lietas, stilīgi… bet, ja ir tā, ka tu saproti, ka gribas jaunu meitenīti patēlot, tad tas baigi iekrīt acīs,” – saka stiliste.

“Ja tas viss jau izskatās vulgāri, tad jau tas ir tāds “ku – kū”” – Una neslēpj, lai gan atzīst, ka pasaulē ir sievietes gados, kas ģērbjas “uzkrītoši”, bet stilīgi.

Foto – Pexels

Viena no raidījuma vadītājām vaicā, ko vajadzētu ņemt vērā tām sievietēm, kas dzīvo reģionos, un kurām nav iespējas tikt uz Rīgas aktuālajiem modes veikaliem?

Lasi vēl: Populāra latviešu stiliste atklāj, kāds apģērbs sievieti padara dūšīgāku, nekā viņa patiesībā ir!

“Tonālais krēms – tas ir jau puse no visa pārējā! Kad uzliek tonālo, jau viss, vairs neko daudz nevajag. Tas nosedz pigmentāciju, kaut ko nelīdzenu nomaskē. Jāatceras, ka pēc iespējas mazāk ēnas sejā vajag. Jo katra ēna dod klāt vecumu… Kad jaunās meitenes daudz samodelē seju, uzreiz plus 10 gadi klāt!” – pamāca Una.

Runājot par vaigu sārtumu viņa teic, ka to lietot vajag, taču saprāta robežās. Tāpat arī neiztikt bez labas skropstu tušas.

Foto – Pexels

“Tagad modē ir biezas uzacis. Bet, ja man studijā ienāk tikai “biezas uzacis” un es neko citu neredzu… Vajag tomēr tā, lai acis vismaz var redzēt, lai aiz tām uzacīm acis nepazūd!” – norāda stiliste.

Stilistes Unas Bernatovičas ieteikumus skaties šajā video.

Leave a Comment