Vēzim laba diena ar iespējām, bet Skorpionus gaida lieli jaunumi; Dienas horoskops 12. decembrim visām zodiaka zīmēm

Irina Bogdana ir sagatavojusi astroloģisko prognozi 2023. gada 12. decembrim visām zodiaka zīmēm, raksturojot šo nedēļas pirmo dienu kā labvēlīgu.

Pilnu šīs speciālistes horoskopu apkopoja ziņu portāla Abiem žurnālisti.

Auns (21. marts – 19. aprīlis)
Aunus šodien var apciemot šaubas, kas galu galā izrādīsies noderīgi, jo palīdzēs viņiem laikus apstāties un izvairīties no savu problēmu radīšanas. Līdz dienas beigām kāds svarīgs jautājums var tikt atrisināts.

Vērsis (20. aprīlis – 21. maijs)
Šī nav slikta diena Vērša zīmes pārstāvjiem, kas sniedz izredzes un iespējas. Nevilcinies lūgt padomu vai palīdzību, tas palīdzēs tev rīkoties ātrāk un pareizāk.

Dvīņi (22. maijs – 21. jūnijs)
Dvīņi šodien var kādu netīšām aizvainot ar savu neuzmanību. Centies saglabāt draudzīgu attieksmi jebkurā situācijā, lai izvairītos no iespējamiem traucējumiem attiecībās ar labiem cilvēkiem.

Vēzis (22. jūnijs – 22. jūlijs)
Vēzim šodien solās būt laba diena. Tu to pavadīsi patīkamā kompānijā, ja pats to vēlēsies. Vakarā tevi gaida kaut kas neparasts personīgajā dzīvē.

Lauva (23. jūlijs – 22. augusts)
Lauvām šodien būs labvēlīga diena dažādām aktivitātēm, īpaši piemērota attiecību nostiprināšanai, romantiskiem mirkļiem, kā arī atzīšanās un piedāvājumiem.

 

Šķir otru lapu, lai lasītu tālāk

Pievienot komentāru