3 zodiaka zīmes, kurām līdz nākamā gada 26. janvārim traucēs retrogrādais Urāns

Urāns sāka savu darbību jau 2023. gada 29. augustā, un tikai 2024. gada janvāra beigās tā atsāks savu parasto kursu. Šajā laikā Urāns būs traucēklis īpaši šīm trim zodiaka zīmēm.

Taču tās spēs to pārvarēt – un pat iznākt no šī stāvokļa kā uzvarētājas.

Vērsis

Retrogrādais Urāns ietekmēs tikai tos, kuri dzimuši no 3. līdz 12. maijam. Un apgrūtinās viņu iespējas uzsākt jebkādu jaunu biznesu. Tomēr zodiaka zīmes pārstāvji saņems unikālu iespēju – pabeigt vecās lietas. Un tas dos Vēršiem ne tikai labu pieredzi un prasmes, bet arī labumu, bijušo paziņu uzmanību. Un viņiem vajadzētu arī nodarboties ar plānu veidošanu – šī zodiaka zīme, retrogrādam planētas stāvoklim beidzoties, varēs ātri uzsākt plānu īstenošanu.

Lauva

Urānam būs slikta ietekme uz tiem, kuri dzimuši no 3. līdz 14. augustam. Viņiem neizdosies nodibināt jaunus sakarus vai risināt sarunas. Viņi nespēs īstenot pārmaiņas savā dzīvē, tostarp atrast jaunu ienākumu avotu. Taču viņiem būs iespēja pārskatīt vecās lietas un sākt īstenot to, ko viņi jau sen plānojuši. Un ieklausieties savā intuīcijā un mazāk paļaujieties uz saviem spēkiem.

Lasi vēl: Jūs vēl nekad nebūsiet ēduši šādus Olivjē salātus: tikai 2 slepenās sastāvdaļas un nekādu kartupeļu

Skorpions

Tiem, kas dzimuši laikā no 2. līdz 14. novembrim, Urāns sagādās grūtības. Disciplinētība un centieni domāt par visu viņiem nepalīdzēs. Viņu vienīgā aizsardzība ir intuīcija. Tā būs Skorpiona ceļvedis visās lietās, bet tikai vecās, nepabeigtās vai atliktās lietās. Tāpēc dodieties uz priekšu. Bet no mēģinājumiem ņemt kredītus vai atrast investorus iecerētā realizēšanai labāk atteikties. Tas sagādās tikai nepatikšanas.

Pievienot komentāru