Uzvāriet banānu, izdzeriet šo ūdeni uz nakti un redzēsiet, kas notiks

Izrādās, ka banāns dažādu saslimšanu gadījumos ir daudz labāks palīglīdzeklis nekā medikamenti.

Banāns ir produkts, kuru savā ēdienkartē būtu jāiekļauj ikvienam. Tas satur dabīgas izcelsmes cukuru un daudz ogļhidrātu, kas mūsu ķermeni nodrošina ar ievērojamu enerģijas pieplūdi.

Neskatoties uz to, ka banāns satur daudz kaloriju, ir zinātniski pierādīta tā labvēlīgā ietekme uz mūsu veselību.

Neticiet? Sāciet tos lietot uzturā jau šodien un izmaiņas jūs sāksiet pamanīt jau drīz! Tabletes varēsiet vienkārši atlikt malā.

 

Augsts asinsspiediens

Cilvēkiem, kuri cieš no augsta asinsspiediena, bieži vien ir nepietiekams kālija daudzums asinīs. Banāni satur kāliju, kas, savukārt, nodrošina sāļu izvadīšanu no organisma. Ēiet banānus!

 

Palīdz cīņā pret stresu

Banāns ir labākais dabā sastopamais auglis – antidepresants. Tā kā banāns satur mikro elementus un vitamīnus, kas ietekmē vielmaiņu, tas spēj mazināt stresa līmeni organismā.

Uzlabo redzi

Banāns satur A vitamīnu, kam ir liela nozīme acu veselībā.

 

Aizcietējums un gāzes vēderā

Banāni satur pektīnu, kas no organisma izvada toksīnus. Tas lieliski veicina zarnu darbību un spēj samazināt gāzu veidošanos.

 

Palīgs PMS gadījumā

Premenstruālā  sindroma gadījumā banāns, kas satur vērtīgo B6 vitamīnu, ir lielisks palīgs. B6 vitmaīns regulē cukura līmeni asinīs un mazina PMS simptomus. B6 vitamīns palīdz pret vēdera uzpūšanos un mazina garastāvokļa svārstības.

 

Depresija

Tā kā banāni satur triptofānu, kas organismā sintezē laimes hormonu jeb serotonīnu, tas ir lielisks produkts garastāvokļa uzlabošanai. Lai gan nopietnas saslimšanas gadījumā banāns pilnīgu ārstēšanu nenodrošina, tomēr 2 banāni dienā mazinās jūsu skumjas. Ēdiet banānus!

Liekais svars

Banāns ir gards un salds auglis, tāpēc uzturā to labprāt lieto daudzi no mums. Apēdot banānu, jūs vienmēr jutīsieties paēdis, jo tas satur daudz ogļhidrātus un nodrošina ātru enerģijas pieplūdi.

Avots: zeltene.eu