Tikai viens noslēpums: “Latvijas Pasts” pastāsta, kam jābūt uz aploksnes vai kārbas, lai sūtījums nekad nenoklīstu

Pieaugot e-komercijas apjomam un globālām internetveikalu Black Friday u.c. izpārdošanām gada izskaņa sūtījumu piegādē ir saspringtākais laiks, norāda uzņēmums “Latvijas Pasts”.

Foto – Pexels

Tāpēc aicina savus klientus neko neatlikt uz pēdējo laiku, un Ziemassvētku apsveikumus un dāvanas nosūtīt jau laicīgi.

Diemžēl šajā laikā pieaug arī dažādu krāpnieku aktivitātes, tāpēc “Latvijas Pasts” vērš cilvēku uzmanību un dalās padomos, kā sevi pasargāt no nepatīkamā starpgadījuma, ka sūtītā vēstule vai kārba ir pazudusi.

Lūk, 4 zelta padomi, lai tas nekad nenotiktu!

1. Neatlieciet iepirkšanos uz pēdējo brīdi!

2. Ļoti korekti un saprotami aizpildiet saņēmēja vārdu, uzvārdu un adresi, kā arī norādiet pasta indeksu un mobilā tālruņa numuru! Ja uz sūtījuma indekss tiek norādīts kļūdaini, sūtījums sasniegs adresātu, tomēr ceļos ilgāk, jo sūtījumi primāri tiek šķiroti, balstoties uz norādīto indeksu! Latvijas saņēmēju adreses var pārbaudīt Latvijas Pasta mājaslapas “www.pasts.lv” sadaļā “Pārbaudi adresi”.

3. Izņemiet savu sūtījumu no pakomāta vai pasta nodaļas bez kavēšanās, tā jūs atbrīvosiet vietu nākamajiem sūtījumiem!

4. Tāpat svarīgi pārliecināties, ka Ziemassvētku apsveikumi tiek apmaksāti ar atbilstošas pastmarkām: ja sūtījumu noformē pasta nodaļā, šo vērtību precīzi noteiks nodaļas darbinieki, bet, ja to dara pats sūtītājs, vēlams attiecīgos datus pārbaudīt “Latvijas Pasta” mājaslapā publicētajā cenrādī vai izmantot tajā pieejamo tarifu kalkulatoru, ar kura palīdzību ērti iespējams aprēķināt sava sūtījuma izmaksas.

Uzņēmums “Latvijas Pasts” šobrīd sniedz visplašāko pasta pakalpojumu klāstu visā Latvijā ar vairāk nekā 600 pasta pakalpojumu sniegšanas vietām. “Latvijas Pasts” ir 100% valstij piederošs uzņēmums, kurā strādā aptuveni 2500 darbinieku.

Leave a Comment