Tests “Vēlmju tauriņš”

Ja jūs izvēlējāties tauriņu Nr. 2

Jūs esat radoša personība, jums ir daudz talantu un spēju. Jums ir smalka un ievainojama dvēsele, lai arī maz, kurš par to zina. Jūs pa dzīvi ejat smejoties…

Jūsu galvenais ienaidnieks ir šaubas un neticība sev. Visums iesaka jums vairāk paļauties pašam uz saviem spēkiem un uzticēties savai sirdij.

Ja jūs izvēlējāties tauriņu Nr. 3

Jūs esat ļoti jūtīgs cilvēks, jums ir kaut kāda saikne ar citu pasauli. Jums ir spēcīga intuīcija, dažreiz jums ir zīmīgi sapņi, jūs viegli spējat sajust – vai jūsu priekšā ir labs vai slikts cilvēks.

Jūs esat ļoti patiesi, tāpēc ar jums dažreiz nav viegli komunicēt. Visums iesaka jums nesatraukties tik daudz par citu cilvēku rīcību, bet meklēt “savējos”, tos, ar kuriem kopā esot jūs bez bailēm varat atklāt savu sirdi.

Ja jūs izvēlējāties tauriņu Nr. 4

Jūs esat kontrastu cilvēks. Jums bieži mainās garastāvoklis, dažreiz jūs varat būt maigs, dažreiz spēcīgs. Jūsos bieži iemīlas, bet jūs iemīlaties reti un uz visiem laikiem. Krāpšanu nepiedodat.

Jūs bieži pārdzīvojat par niekiem. Visums iesaka jums nepievērst uzmanību skumjiem dzīves sīkumiem. Pulcējiet ap sevi labus cilvēkus, skaistus priekšmetus un viss būs labi.

avots

Pievienot komentāru