Tautā iemīļotā dziedātāja Laura Reinika dzīvē notikuši lieli un pavisam neigaidīti jaunumi

Foto – ekrānuzņēmums

Lauris Reiniks nācis klajā ar patiesi brīnišķīgiem jaunumiem un viņš tos pats publicējis sociālajās vietnēs. Cilvēki pie šī ieraksta vien nespēj beigt viņam izteikt komplimentus un apsveikumus.

Lauris Reiniks ir talantīgs latviešu dziedātājs, TV raidījumu un pasākumu vadītājs, piedalījies arī dažādos TV šovos.

Lauris Reiniks dzimis 1979. gada 11. jūlijā Dobelē, bet uzaudzis muzikālā ģimenē Tērvetē. Viņa mamma Dace Reinika un tēvs Artūrs Reiniks abi ir mūzikas skolotāji.

TV ekrānos Reiniks debitēja 5 gadu vecumā, raidījumā “Tiekas kaimiņi”. Pirmo lielo skatuves pieredzi viņš guva sava tēva vadītajā pusaudžu poproka grupā “Auri”, piedaloties dažādos bērnu un pusaudžu mūzikas festivālos, konkursos un TV raidījumos. Grupā viņš darbojās līdz 16 gadu vecumam, kad devās uz ASV, lai mācītos vidusskolā Losandželosā.

Reiniku ģimene bija arī viena no aktīvākajām dziedošajām ģimenēm 90. gadu sākumā populārajā TV saietā “Spiets”. Paralēli šim projektam Reiniki apceļoja Latviju ar koncertiem.

Šobrīd Laura tētis Artūrs Reiniks ir šlāgergrupu “Tērvete” un “Dobeles zemessargi” dalībnieks un vadītājs, bet māte Dace Reinika bijusi Tērvetes novada domes priekšsēdētāja, Annas Brigaderes pamatskolas direktore, strādājusi Labklājības ministrijā. Laurim ir arī jaunāka māsa Rūta, kas ir mūziķe. Rūta kopā ar savu dēliņu Ričardu un savu brāli Lauri visi radījuši šobrīd tik populāro projektu “Ričijs Rū”.

Lauris Reiniks Dobeles bērnu mūzikas skolu un Jelgavas mūzikas koledžu. Studējis Losandželosas vidusskolā, Latvijas Universitātē, kā arī aktiermeistarību filmām un TV apguvis privātskolās Losandželosā.

Lauris ir sarakstījis tādas populāras dziesmas kā “Sirds sadeg neparasti”, “Es skrienu”, “Es domāšu par tevi”, “Pasakā” un citas.

Foto – ekrānuzņēmums

Šajā reizē Lauris ieskandinājis vasaru ar jaunu dziesmu – “Kails nakts”. Un šī dziesma nav “parasta” – to sarakstījis Laura tētis Artūrs Reiniks. Intervijā raidījumā “Rīta Panorāma” Lauris sacīja, ka šī dziesma esot viņa “dzīslās”.

Lasi vēl: “Šī jaunā karte ir skaista!” – mūziķis Lauris Reiniks publicē karti, kurā redzama arī Latvija, bet soctīklu komentāros visi to nesaprot…

Lauris pats, vietnē “Facebook” raksta, ka ir ieskandinājis vasaru ar kādu īpašu dziesmu. Pie šīs publikācijas cilvēki atsaucas ar neskaitāmiem komplimentiem.

Viņi raksta:

“Nu atkal super forša dziesma. Kuru varēs dziedāt. Kolosāli. Gan teksts un melodija. Laura balss un solistes piedziedājums foršs.”

“Smeldzīga melodija, daiļi vārdi, brīnišķīgs izpildījums, kolosāla jūsu sadarbība!”

“Ļoti, ļoti skaista dziesma, dvēseli un sirdi plosa. Mana melanholiski vasarīgā smeldze. Saulgriežu nakts idille papardes zieda meklējumiem, kam skaistam…mīlestībai… Šīs dziesmas vārdi pasaka visu, kā sirds jūtās bez Tevis, bez otras dvēseliskās pusītes, kad vientuļi klejo… Iemīlēju šo dziesmu, tā pat kā Tevi, Lauris Reiniks. Paldies.”

“Mīļš paldies novadniekiem – dziesma forša, man patika, klausoties šodien 04.06.2024,televīzijas raidījumā, paldies, lai veicas, izdodas visi sapņi arī turpmākajā dzīves posmā.”

“Superīga dziesma, paldies Laura tētim!”

Foto – ekrānuzņēmums

“Nu šī ir izcila, sirsnīga, melodiska, tiešām dziesma par to, kā ir vienam bez otra, šo var klausīties vēl un vēl.”

“Nu ar šo dziesmu Lauris mierīgi varēja uzstāties “Eirovīzijā”.. to nodziedot angļu valodā… Noteikti tiktu pirmajā fināla trijniekā!”

Noklausies jauno dziesmu:

Leave a Comment