Šie padomi palīdzēs pasargāt jūsu viedtālruņa ekrānu no izdegšanas: dariet to, pirms vēl nav par vēlu

Displeja izdegšanas problēma, lai gan tā nav kritiska, ir ļoti nepatīkama. Turklāt tā var notikt pilnīgi jebkurā brīdī un ar jebkuru viedtālruni, neskatoties uz tā premium klases īpašību.

Parasti šai problēmai ir pakļauti viedtālruņi ar AMOLED matricu. Lai gan tie ir labāki par IPS-alternatīvām gandrīz visā, tiem ir būtisks trūkums – izdegšana. Tomēr ir četri ātri triki, kas palīdzēs jums pasargāt ierīces ekrānu no izdegšanas.

Pirmais padoms: vismaz reizi divās nedēļās nomainiet ekrānsaudzētāju. Vēl labāk – izmantojiet pilnīgi melnu fonu. Tas palīdzēs vienmērīgi sadalīt slodzi uz ekrāna un novērsīs izdegšanu.

Lasi vēl: Vienkārši veidi, kā izaudzēt biezas un skaistas uzacis

Otrais padoms: aktivizējiet pilnekrāna režīmu populārākajām lietojumprogrammām. Stāvjosla ir ekrāna panelis, kas ir visvairāk pakļauts izdegšanai. Pilna ekrāna režīmā pulksteņa un paziņojumu ikonas ekrāna augšdaļā ir paslēptas.

Trešais padoms: ierobežojiet vienmēr ieslēgtā displeja funkcijas darbības laiku. Šī ir ērta funkcija, taču arī tā var izraisīt ekrāna izdegšanu. Turklāt ar to viedtālrunis izlādējas 3-5 reizes ātrāk.

Pēdējais un vissvarīgākais triks: samaziniet displeja spilgtumu. Liels spilgtums var izraisīt ekrāna izdegšanu. Vienkāršāk sakot, jo spilgtāks ir fona apgaismojums, jo ātrāk izbalēs pikseļi. Optimālā vērtība ir ne vairāk kā 50 %.

 

Leave a Comment