Odrijas Hepbērnas izteicieni – apbrīnojamas sievietes dzīves gudrība

Odrija Hepbērna bija apburoša britu sieviete, ar kuru nav nepieciešams iepazīstināt. Šī sieviete bija ne tikai apbrīnojama aktrise, bet arī apbrīnojami laipna un jutekliska personība.

Viņas dzīves gudrība noderēs ikvienai sievietei.

Kad tev ir vajadzīga palīdzīga roka, atceries, ka tev pietiek ar savu. Ar vecumu tu saproti, ka patiesībā ir divas: viena, lai palīdzētu sev, un otra, lai palīdzētu citiem.

Sakiet skaistus vārdus, un jūsu lūpas būs skaistas. Meklējiet citos tikai labo, un jūsu acis būs skaistas. Dalies savās pusdienās ar tiem, kam tas ir nepieciešams, un tava figūra paliks slaida. Ļauj savam bērnam spēlēties ar taviem matiem, un tie ilgi saglabās savu mirdzumu. Tici, ka tu neesi viens, un tev būs karaliska stāja.

Skaista sieviete piesaista ne tikai ar savu izskatu vai frizūru. Viss skaistums ir viņas acīs, caur tām mēs redzam mīlestību, kas dzīvo mūsu dvēselē.

Lasi vēl: Svētku virtuve: riekstu kūciņas bez cepšanas

Bērnībā mani vecāki bija pārāk aizņemti, lai veltītu man laiku. Un pieaugušā vecumā es šaubījos, vai es kādam patiešām esmu vajadzīga. Šokolāde mani toreiz izglāba un joprojām mani nav nodevusi.

“Neizmetiet” cilvēkus. Viņiem dažkārt ir daudz vairāk vajadzīga aprūpe un labošana nekā lietām.

Smiekli, iespējams, ir visvērtīgākā lieta cilvēkos. Smiekli ir dziedinoši, esmu pārliecināts, ka smieties ir mana mīļākā nodarbe. Es bezgalīgi apbrīnoju cilvēkus, kuri spēj likt man to darīt.

Apburošākās meitenes ir tās, kuru acīs ir laime. Labākā svara zaudēšanas recepte ir sirsnīgi smiekli. Un es ticu, ka noteikti pienāks jauna diena… un notiks daudz brīnišķīgu lietu. Man ir paveicies, un es tam ticu.

Seksualitāte nāk no iekšienes. Tā nav izliekama visiem redzamā vietā, bet gan jūtama kā kaut kas netverams. Jā, man nav tik iespaidīgu formu kā Sofijai Lorēnai, bet ne tikai krūšu parametri ir svarīgi. Sievišķība atklājas ne tikai gultā. Jūs varat apburt vīrieti, vienkārši novācot ābolus augļu dārzā.

Leave a Comment