Mūžībā aizgājusi viena no pasaulē pazīstamākajām rokzvaigznēm un dziedātājām.

Pasauli satriekušas bēdīgas ziņas: 83 gadu vecumā mūžībā aizgājusi pasaules slavena un talantīga skatuves dīva.

Tīna Tērnere, leģendārā vokāliste un ārkārtīgi valdzinošā izklaidētāja rokmūzikas jomā, aizgāja mūžībā 83 gadu vecumā.

Saskaņā ar viņas pārstāves oficiālo paziņojumu Tīna Tērnere, plaši pazīstama kā “rokenrola karaliene”, šodien 83 gadu vecumā mierīgi mirusi savā rezidencē Kusnahtā, netālu no Cīrihes, Šveicē, pēc tam, kad ilgstoši cīnījās ar  slimību.

Lasi vēl: VIDEO Zemnieks nofilmējis kā Latvijā nelegāli ierodas bēgļi no Baltkrievijas

Šī ikoniskā zvaigzne, kas nāk no Amerikas Savienotajām Valstīm, bija viena no ievērojamākajām sieviešu roka vokālistēm, kas bija slavena ar savām dinamiskajām un valdzinošajām uzstāšanās vietām.

Viņa atstāja neizdzēšamas pēdas ar virkni topu populārāko hitu, piemēram, “The Best,” “Proud Mary,” “Private Dancer,” un “What’s Love Got to Do With It.”

1960. gados viņa sākotnēji kļuva pazīstama kopā ar savu bijušo dzīvesbiedru Ike Turner, un viņu repertuārā bija mūžīgā dziesma “River Deep, Mountain High”.

Nelaimes ģimenē un viņas grūtais ceļš, lai atbrīvotos no šīm situācijām, tika aprakstīts 1993. gada Holivudas filmā, kurā piedalījās Andžela Baseta un kas ieguva trīs Kinoakadēmijas balvas.

Ievērojamais Tērneres dzīvesstāsts tika pieminēts arī plašu atzinību guvušajā Vestendas iestudējumā, kas skatītājus aizrauj līdz pat šai dienai.

Lai gan septiņdesmitajos gados dziedātāja piedzīvoja popularitātes kritumu, viņas karjera piedzīvoja atdzimšanu, kad 1980. gados viņa noslēdza ierakstu līgumu ar Capitol Records.

Viņas izpildītā Al Grīna dziesma “Let’s Stay Together” kļuva par lielu hitu, paverot ceļu albuma “Private Dancer” izdošanai 1984. gadā. Albuma pārdošanas apjoms pārsniedza 10 miljonus kopiju, iedodot viņai superzvaigznes statusu.

Lasi vēl: Lauku insults: kas tas ir un kā no tā var izvairīties

Albuma “Private Dancer” tituldziesma kopā ar “What’s Love Got to Do With It” un “I Can’t Stand the Rain” bija starp septiņiem albumā iekļautajiem singliem.

“The Best”, ko raksturo tās unikālais ievads, pakāpeniska virzība un ietekmīgs koris, neapšaubāmi ir viņas visplašāk atzītā un slavenākā dziesma.

Sākotnēji šī dziesma tika izdota 1989. gadā kā daļa no albuma “Foreign Affair”, un patiesībā šī dziesma ir velsiešu dziedātājas Bonijas Taileres dziesmas pārveidojums.

Pievienot komentāru