“Mūsu ģimene šo lēmumu nepieņēma vienā dienā” – talantīgais dziedātājs Dzintars Čīča paziņo par grandioziem jaunumiem savā dzīvē

Foto – ekrānuzņēmums

Brīnišķīgi jaunumi latviešu dziedātāja Dzintara Čīčas dzīvē – viņš atklājis, ka kopā ar savu ģimeni ir nolēmis pārcelties atpakaļ uz dzīvi Latvijā.

Pirms tam dziedātājs ilgus gadus strādāja un dzīvoja Lielbritānijā. Bet tagad, kopā ar mīļoto sievu Samantu un abiem bērniem – Gabrielu un Markusu viņš jau pavisam drīz plāno braukt uz Latviju un šeit arī palikt. Jau pavasarī Dzintaram sāksies mēģinājumi pavasarī gaidāmajai koncerttūrei “Es mīlu tevi tā”.

Lasi vēl: “Kā var ko tādu saglabāt? Esot tam, kas viņš ir?” – aktieris Andris Keišs neslēpj savu izbrīnu par komponistu Raimondu Paulu

Medijiem Dzintars pastāstījis: “Izaicinājums ir liels – katru dienu stundām ilgi strādāt pie koncertprogrammas un vienlaikus nodrošināt visu, lai ģimenei būtu ērts, jauns dzīves sākums. Mūsu ģimene šo lēmumu nepieņēma vienā dienā – par to domājām gandrīz gadu. Sirdsbalss, kas liek atgriezties mājās, ir stiprāka par izaicinājumiem. Es vēlos dzīvot un dziedāt Latvijā.”

Foto – ekrānuzņēmums

Dzintars kopā ar ģimeni jau vairāk nekā trīs gadus dzīvo un strādā Lielbritānijā, bet uz koncertiem atgriežas Latvijā, kur viņu allaž sagaida pilnas klausītāju zāles.

Foto – ekrānuzņēmums

Jau ziņots, ka Dzintara Čīčas pavasara koncerti notiks no 2.marta līdz 14.aprīlim, un tie skanēs vairākās Latvijas pilsētās – Jūrmalā, Ventspilī, Liepājā, Talsos, Rīgā, Jelgavā, Saldū, Dobelē, Valmierā, Jēkabpilī, Alūksnē, Bauskā un Rēzeknē.

Dzintars Čīča “Likteņlīnijas”:

Leave a Comment