Lieliska diena Dvīņiem, bet Ūdensvīram jābūt piesardzīgam; Dienas horoskops 14. septembrim visām zodiaka zīmēm

Astroloģe Irina Bogdana prognozē grūtības un pārbaudījumus dažām zodiaka zīmēm ceturtdien, 2023. gada 14. septembrī. Kādiem zodiaka apļa pārstāvjiem jābūt uzmanīgiem un vērīgiem, noskaidroja portāla abiem žurnālisti.

Auns (21. marts – 19. aprīlis)
Aunam šodien vajadzētu skaidri pieturēties pie iepriekš nospraustā plāna. Neriskē un neiesaisties radošā darbībā. Turklāt tev nevajadzētu atkāpties no saviem mērķiem pie pirmās neveiksmes. Ir svarīgi rīkoties, nevis sēdēt malā.

Vērsis (20. aprīlis – 21. maijs)
Vēršiem nāksies risināt jautājumus, kas skar plašu cilvēku loku, bet ar kuriem neviens līdz šim nav nodarbojies. Tu paveik lielisku darbu, taču negaidi pateicību un apbrīnu.

Dvīņi (22. maijs – 21. jūnijs)
Šī ir lieliska diena Dvīņiem. Tev izdosies visu sakārtot vislabākajā veidā. Ātri un viegli, un pats galvenais – lēti. Vakarā tev būs sirsnīga saruna. Esi atklāts un godīgs.

Vēzis (22. jūnijs – 22. jūlijs)
Vēžiem nāksies sadarboties ar nepatīkamu un spītīgu cilvēku. Izrādiet pacietību un diplomātiju, un konflikts tiks novērsts.

Lauva (23. jūlijs – 22. augusts)
Lauvas riskē dot solījumu un to nepildīt, kā arī izvirzīt mērķi un to nesasniegt. Paturiet to. Dariet darbu pie savām kļūdām un virzieties uz priekšu. Turklāt šodien tev īpaši svarīga ir prasme risināt sarunas.

Jaunava (23. augusts – 22. septembris)
Jaunavas vīrieši šodien riskē vilties kādā vai kādā lietā. Nesteidzies uzticēties un atklāt savu dvēseli, izteikt savus plānus un idejas. Ļauj, lai tavi noslēpumi paliek tikai tavi. Tev vajadzētu arī nesteigties, jo īpaši, parakstot dokumentus.

Svari (23. septembris – 22. oktobris)
Šī diena Svariem būs ļoti garlaicīga. Laiks vilksies briesmīgi ilgi, un tas tevi tracinās. Nevajag nervozēt, vienkārši uzņemies iniciatīvu un rīkojies, negaidot uzdevumus.

Skorpions (23. oktobris – 21. novembris).
Skorpioniem šodien šķitīs, ka visa pasaule ir pret tevi. Tomēr visas šīs nepatikšanas ir iespēja apzināties kaut ko svarīgu un pārdomāt dažas lietas, notikumus un attiecības. Izmanto pauzi, lai sakārtotu savas prioritātes.

Strēlnieks (22. novembris – 21. decembris)
Strēlniekiem šī diena sniegs iespēju izbaudīt sava darba un pūļu rezultātus. Novērtējiet to, kas jums ir, un nevainojiet likteni.

Mežāzis (22. decembris – 19. janvāris)
Mežāzim šodien nevajadzētu strīdēties un ar nevienu konfliktēt. Tāpat arī nevienam nepiedāvā naudu. Centies atmaksāt parādus pats.

Ūdensvīrs (20. janvāris – 18. februāris)
Diena, kad Ūdensvīri izjutīs īpašu uzmanību savai personai un cieņu pret sevi. Tomēr esi piesardzīgs: līdz ar to var būt daudz glaimju un nelaipnības.

Zivis (19. februāris – 20. marts)
Zivis šodien riskē ar kādu sastrīdēties un sabojāt attiecības uz visiem laikiem. Iespējams, ka izšķīriesi ar savu otro pusīti. Centies noskaidrot strīdīgus momentus nevis uz paaugstināta toņa, bet gan mierīgas sarunas gaitā.

Pievienot komentāru