Lai tomātu krūmi augtu veseli, katrā bedrītē ieberu vienu karoti pulvera

“ Tomātu stādīšana bedrēs ir smalka lieta. Ja zināsi galveno noslēpumu, tu būsi pārņemts ar tomātiem! ” – saka kaimiņiene un viltīgi šķielē. ” Lai tomātu krūmi augtu veseli, katrā bedrītē ieberu vienu karoti šī pulvera. Rezultāts pārspēj visas cerības!

Mēs pastāstīsim, ko likt bedrē, stādot tomātus dāsnai ražai. Tomāti necieš kļūdas!

Tomātu stādīšana bedrēs

” Vai jums garšo saldie tomāti? Man ļoti patīk! Un tie mums ir mājās saldumu vietā. Jau no agras bērnības daudz laika pavadīju dārza dobēs pie vecvecākiem.

Man tās tagad ir, tieši tas, kas man vajadzīgs! Un es neesmu neko mainījusi audzēšanas tehnoloģijā kopš bērnības. Tomāti ir garšīgi, to ir daudz, un galvenais, tie ir videi draudzīgi! “- kaimiņiene sāka ar mani dalīties savās gudrībās.

Lai iegūtu iespaidīgu tomātu ražu, jums ir jānodrošina to pienācīga barošana. Un labāk to sākt no brīža, kad stādi tiek stādīti atklātā zemē. Pirmajā stādīšanas posmā tomātiem vienkārši nepieciešams fosfors.

Tieši šis elements ietekmē krūmu augšanu un attīstību, paātrina augļu nogatavošanos un augļenīcu veidošanos, kā arī baro sakņu sistēmu.

Stādot tomātu krūmus, bedrēs var nekavējoties ievietot mēslojumu uz fosfora bāzes bez sirdsapziņas pārmetumiem. Ar šādas barošanas palīdzību stādi izaugs spēcīgi un veselīgi, un fosfors pēc tam pozitīvi ietekmēs pašus tomātu augļus – daudz no tiem parādīsies krūmā, saldi un lieli.

Lasi vēl: Zelta vidusceļš: dārzeņu laistīšana saskaņā ar visiem noteikumiem, lai ūdens būtu pietiekami daudz

Starp citu, tomātus nevarēs pārbarot ar šo mēslojumu. Augi ņems tik daudz, cik nepieciešams. Daudzi cilvēki iegādātos fosfora mēslojumus izmanto, bet es iesaku bedrēs ievietot zivis vai zivju miltus.

” Katrai bedrei pietiek ar vienu karoti šī mēslojuma! ” – man teica kaimiņiene.

Kaimiņiene arī ieteica pievienot šķipsniņu pelnu ar augsni un humusu piepildītā bedrē un tikai tad stādīt tomātus. “ Es tos arī laistu ar vieglu kālija permanganāta šķīdumu, un stādīšana ir pabeigta.

Audzēšanas procesā es tos irdinu un baroju ar atšķaidītu deviņvīru spēku ik pēc 2 vai pat 3 nedēļām ar daudzumu viens litrs uz 10 litriem ūdens. Protams, es protu izmantot mūsdienu metodes, bet es gribu to bērnības nostalģiju, kas man palika atmiņā kopā ar maniem prasmīgajiem dārzkopības vecvecākiem! “- kaimiņiene pabeidza savu stāstu.

Katram dārzniekam novēlu dāsnu garšīgu tomātu ražu! Ar ko jūs barojat augus, stādot tomātus bedrēs?