“Ko tu sēsi, to tu pļausi…” – influencere un uzņēmēja Elīna Didrihsone par publisko kašķi ar Mika Dukura jauno draudzeni Kalendy

Foto – ekrānuzņēmums

Influencere un apģērbu veikala “Butterfly” īpašniece, uzņēmēja Elīna Didrihsone, viesojoties raidījumā “Kad viņas satiekas” pastāstīja, ko viņai nozīmē īsta draudzība un kāpēc savulaik publiskajā telpā izvērtās kašķis ar mūziķa tagadējo draudzeni Kalendy, kura, kā izrādās, agrāk bija Elīnas darbiniece.

Elīna ir pārliecināta, ka jebkura draudzība un attiecības ir jākopj, un, ja vien nav laika tās kopt, tad labāk tās nemaz “neieviest”.

Viņai esot tikai divas īstas draudzenes, ar kurām viņa varot satikties pat pēc gada pārtraukuma un vienmēr būs par ko parunāt: “Vai tā ir draudzība? Jo man nav laiks reizi mēnesī tikties uz kafijām un sarunām…”.

Elīna neslēpj, ka pirmajā vietā viņai vienmēr būs ģimene – bērns, vīrs un vecāki, un vairāk laika viņai nav. Tomēr arī darbā viņai ar savām veikala darbiniecēm veidojas draudzīgas attiecības. “Es strādāju meiteņu kolektīvā, ja es varu tā nosaukt, ka viņas man ir draudzenes, mēs tā varam to saukt. Man ir ar ko parunāties, kaut kādas sieviešu lietas. Bet man visu laiku jāatceras, ka tas ir darba kolektīvs.”

Lasi vēl: “Manuprāt, tas lieki saasina situāciju….” – Miks Dukurs atklāti runā par alimentu maksāšanu pēc šķiršanās

Elīna skaidro, ka tas ir tāpēc, ka viņai ir bijusi tāda pieredze, ka kāda no darbiniecēm, kuru viņa saukusi par savu draudzeni, pēc tam devusies tālāk un tas ļoti sāpējis.

“Man tā ir bijis trīs reizes, un es esmu kārtīgi apdedzinājusies. Kad tu to cilvēku vairs neuzskati par savu darbinieku, ir sajūta, ka tas cilvēks tevi nekad tevi nenodos…” – atklāta ir Elīna.

Foto – ekrānuzņēmums

Viņa stāsta, ka pēc tam mūziķa Mika Dukura tagadējā draudzene Endija Kalniņa, pazīstama vietnē “Instagram” ar vārdu Kalendy, esot publiski izlikusi arī dažādas privātas sarunas, kaut gan pirms tam Endija strādāja pie Elīnas un viņām bija draudzīgas attiecības.

Foto – ekrānuzņēmums

“Visas kopējās sarunas tika liktas lietā citā darbā… Iekšējā informācija – to izstāstīja publiski. Bet ko es tur varēju izdarīt? Man vienmēr dzīvē ir bijis tāds princips – ko tu sēsi, to tu pļausi. Ok, tu man “iegānīji” sirdī, bet es nerunāšu par to publiski. Tas, ko es no viņas negaidīju – ka viņa publiski pateiks, ka mēs esam tieši nekas, ka mēs esam slikti. Un es ticu, ka viņa tā nemaz nedomāja. Pagāja trīs gadi, un es sagaidīju no viņas atvainošanos…” – viņa stāsta.

Vairāk šajā video.

Leave a Comment