Ķīnieši ēd kilogramiem, un mums netraucētu. Es šo tradīciju pārņēmu jau sen un visiem iesaku. Salāti ir ļoti garšīgi un aktuāli

Kad pamēģināju pagatavot šos salātus, uzreiz sapratu, kāpēc ķīnieši tos ēd kilogramiem gandrīz katru dienu. Galu galā šie salāti ir ne tikai ļoti garšīgi. 

 

Precīzas sastāvdaļas atradīsi raksta beigās!

 

Ko mēs darām un kā mēs to darām

Sāksim ar to, kas redzams pirmajā fotoattēlā. Un tas, draugi, ir parasts redīss. Tikai ne melns vai zaļš, bet balts. To sauc par daikonu. Tas ir maigāks un sulīgāks. Tas ir tikpat lēts.

Bet, ja jums nav balto redīsu, varat izmantot atrastos variantus. Jebkurā gadījumā tirgū vienmēr ir kāds redīsu veids. Un ar jebkuru no tiem būs ne mazāk garšīgi un noderīgi.

Nu, ņemsim redīsus, notīrīsim tos un savilksim ar plānu salmiņu. Lai to izdarītu, varat izmantot vai nu speciālu dārzeņu mizotāju, vai arī korejiešu burkānu rīvētāju.

Sarīvētus redīsus nedaudz sāli, samaisa un atstāj ievilkties apmēram 10 minūtes. Tad izspiež un ievieto bļodā.

Tad burkānus. Arī šis dārzenis ir pieejams visos aspektos. Burkānus notīra un pārvērš salmiņā tādā pašā veidā. Sagriež šķēlītēs un liek bļodā kopā ar redīsiem.

Tagad par papriku. Lai gan ziemā tas kļūst dārgāks, tomēr vienu gabaliņu varat atļauties lietas labā.

Papriku sagrieziet arī salmiņos. Tik plāni kā burkāni un redīsi neiznāks, bet tas ir aptuveni pietiekami, lai attēlotu.

Kādi citi vienkārši dārzeņi ir nepieciešami šiem salātiem, uzminiet ko? Tieši tā, mūsu neaizstājamais un visur sastopamais sīpols. Bez tā. Sīpolus sagriežam parastos pusgredzenos. Mēs tos nesālām, nesasmalcinām un nemarinējam.

Sinoptiķi steigšus paziņo, kāda gaidāma nākamā nedēļa; Kas tāds nebūs piedzīvots gadiem

Un visbeidzot, zaļumi. Proti, mūsu iecienītākie aromātiskie pētersīļi. Šajā versijā tās spēlē vienkārši super. Ne dilles, ne koriandrs, bet visparastākie pētersīļi. Mēs tos sasmalcinām tāpat kā jebkuros salātos.

 

 

Šķir otru lapu, lai lasītu turpinājumu…..

Leave a Comment