Kā izvērties par TV šova slavenību kļuvušās 13 gadus vecās meitenītes – grūtnieces liktenis pēc 6 gadiem

2015.gadā ziņas, ka trīspadsmit gadus jauna meitene no Sizraņas ir stāvoklī, pārsteidza daudzus. Šī stāsta interesantākā daļa bija tas, ka topošā māte neteica, kas ir bērna tēvs.

Aļona Ševčuka ir dzimusi ne visai parastā ģimenē. Meitenes tēvs pameta ģimeni, kad Aļona bija pavisam maza, un mātei nebija laika pieskatīt meitu, jo viņa mēģināja apgādāt ģimeni, strādājot divos darbus.

 

Bēga no mājām

Neskatoties uz to, Jekaterina Ševčuka (Aļonas māte) ļoti centās darīt visu, lai meiteni labi izaudzinātu, taču viņa dažreiz nepakļāvās un bēga no mājām.

LASI VĒL: Viņa pirmo reizi kļuva par māti 65 gadu vecumā. Kāda ir šīs sievietes dzīve 10 gadus vēlāk, kā dzīvo māte un meita?

Aļona neizskatījās savam vecumam atbilstoši, kas viņai lika izcelties uz vienaudžu fona, bet pati meitene bija ļoti sabiedriska un priecājas, kad viņai bija iespēja iepazīties ar jauniem cilvēkiem. Meitene iepatikās Ivanam Bespalko. Tajā laikā viņam bija 19 gadu.

Viņu attiecības attīstījās pietiekami ātri, un Ivans, daudz nedomājot, uzaicināja Aļonu dzīvot viņa mājā. Par to, ka Ivans un Aļona dzīvoja pieaugušo dzīvi, puisim draudēja 9 gadu cietumsods, bet Ivanam bija nopietni nodomi un viņš apgalvoja, ka vēlas precēties ar Aļonu.

Acīmredzot viņu nemulsināja arī fakts, ka Krievijā nevar precēties 13 gadu vecumā, bet atklājās arī tas, ka Aļona nebija pārliecināta, ka bioloģiskais bērna tēvs ir Ivans.

Piespriež sodu

Ivans Bespalko vai nu, lai izvairītos no soda, vai arī no tā, ka viņam patiešām izveidojās sirsnīgas tēva jūtas pret bērnu, sacīja, ka viņam ir vienalga, kas ir bioloģiskais tēvs, un, neskatoties uz visu, viņš audzinās viņu bērnu kopā ar Aļonu, bet tik un tā Ivanam tika piespriests 3 gadu cietumsods.

Šķir nākošo lapu un lasi turpinājumu

Pievienot komentāru