Ja putns klauvē pie tava loga, tā nav nejaušība, bet gan svarīga zīme. Ko vēsta dažādi putni

Tautas zīmes vēsta, ja putns ietriecās logā – kaut kam ir jānotiek. Ja putns palicis dzīvs un neskarts, tas nozīmē, ka nekas briesmīgs nenotiks.  Bet, ja notiek pretējais, tad var iestāties nepatikšanas. 

Ko sagaidīt, kad vārna klauvē pie loga

Cilvēkiem ir aizspriedumaina attieksme pret vārnām. Tiek uzskatīts, ka tā vēsta par kaut ko tumšu. Tāpēc, ja pie loga tiek novērots melns putns, nav gaidāms nekas labs. Ja vārna neatlaidīgi klauvē uz loga rāmja, iespējams, ka drīzumā mājā kāds var aiziet uz neatgriešanos.

Ja vārna sit pie loga, sagaidi sliktus pārsteigumus. Ja vārna klaudzina pagalmā, var sagaidīt lielus svētkus ar lielu viesu skaitu. Ja tā ir uztaisījusi ligzdu jūsu īpašumā, tas nozīmē, ka tuvākajā laikā ģimenē gaidāmas kāzas.

Ko sagaidīt, kad zīlīte klauvē pie loga

Zīlīte, kas sit pie loga stikla, – būs patīkamas ziņas. Ja tā ielido mājā, sagaidāms, būs peļņa vai gaidāms ģimenes papildinājums. Vientuļam cilvēkam dzeltenbrūnais vēstnesis pareģo ilgi gaidītu tikšanos ar savu otro pusīti.

Ko sagaidīt, kad zvirbulis klauvē pie loga

Zvirbulis vēsta par naudas problēmām un negaidītiem izdevumiem. Ja viņš klauvē pie jūsu loga, tuvākajā laikā centieties neņemt kredītus, aizdot vai slēgt riskantus darījumus.

Lasi vēl: Divas zodiaka zīmes satiks savas dzīves mīlestību jau aprīļa sākumā

Ko sagaidīt, kad balodis klauvē pie loga

Balodis jau izsenis simbolizē mieru un cerību uz laimīgu nākotni. Kad tas klusiņām klaudzina uz jūsu palodzes, sagaidiet priecīgu vēsti. Cilvēki tic, ka aizgājuša radinieka dvēsele var apciemot savus tuviniekus balodīša veidā.

Pārbaudi savas zināšanas par Latvijas filmām!

Portāls Abiem grib pārbaudīt tavas zināšanas par Latvijas filmām! Aizpildi šo ātro testu un uzzini, cik labi orientējies Latvijas kino! Tavā rīcībā būs tikai 30 sekundes!

1 / 3

No kuras latviešu filmas ir šis kadrs?

2 / 3

No kuras latviešu filmas ir šis kadrs?

3 / 3

No kuras latviešu filmas ir šis kadrs?

Your score is

The average score is 68%

0%

Ko sagaidīt, kad lakstīgala klauvē pie loga

Ja pa jūsu logu klauvē lakstīgala, tas vēsta par lielām nepatikšanām. Ja putns apsēdās uz pauzi vai brīvi ielidoja istabā un pēc tam aizlidoja, jūs gaida veiksme un labvēlīgas likteņa pārmaiņas.

 

Leave a Comment