Ir nosaukts šīs ziemas modernākais manikīrs: tas būs piemērots ikvienam

Katra meitene zina, ka rokas ir viņas vizītkarte. Tāpēc nav nekas dīvains, ka mēs pievēršam uzmanību tendencēm, meklējot perfektu pārklājumu.

Šajā ziemas sezonā popularitātes virsotnē ir manikīrs ar nosaukumu “nogatavojies ķirsis”. Sulīgs bordo nokrāsas tonis lieliski izskatās gan uz īsiem, gan gariem nagiem.

Interesanti, ka šo pārklājumu nemaz nav nepieciešams stilizēt, jo tas izskatās pilnīgs pat  bez jebkādiem papildinājumiem. Tomēr, ja ļoti vēlaties, varat. Stila eksperti uzskata, ka galvenais nepārspīlēt.

Šis tonis ir tik sulīgs un pilnīgs, ka dažādi rotājumi vai jauktas krāsu gammas var izjaukt disbalansu un harmoniju, kas piemīt šim krāsu tonim.

Lasi vēl: Lietas, kas jāzina par sarkanajām vabolēm, kas uzglūn lilijām

Eksperti arī atklāj knifiņu – ja vēlaties tumšāku pārklājuma versiju, varat izveidot melnas gēla lakas pamatni, bet pamattoni krāsot pa virsu. Tad jūsu manikīrs iegūs papildu “dziļumu”.

Neaizmirstiet par nagu tīrību. Pirms katra pārklājuma ir vērts veikt apgriešanu, kā arī mitrināt roku ādu, lai tā būtu veselīga un starojoša. To var palīdzēt izdarīt kvalitatīvi kopšanas līdzekļi.

 

 

Leave a Comment