Ir nepieciešami tikai 2 malki šī dzēriena, un jūsu vēders pazudīs, bet metabolisms kļūs tik ātrs, kā vēl nekad!

Neticami noderīga kafijas recepte!

Nav nekādu šaubu, kafija ir vispopulārākais rīta dzēriens visā pasaulē. No vienas puses, tā acumirklī uzlabo enerģētisko līmeni un sagatavo jūs visai dienai. Papildus tam visam, tā savieno sevī veselu virkni priekšrocību veselībai, piemēram, vielmaiņas uzlabošana, kā arī, mēreni lietojot kafiju, tā aizsargā jūsu sirdi.

Bet reti, kurš zina, ka jūs varat pārvērst savu mīļāko rīta dzērienu spēcīgā tauku dedzinošā kokteilī, vienkārši pievienojot pāris sastāvdaļas, piemēram, kokosriekstu sviestu, kanēli un medu. Ja pievienosiet šīs sastāvdaļas savai kafijai, jūs pavisam ātri atbrīvosieties no pāris liekajiem kilogramiem, un nebūs nepieciešamība ievērot kaut kādas diētas vai mainīt dzīvesveidu.

Kāpēc šī kombinācija ir tik spēcīga?

Pirmkārt, kanēlis nodrošina daudzas un dažādas priekšrocības veselībai.

Tas ir spēcīgs pretiekaisuma līdzeklis, kas mazina iekaisuma procesus organismā. Papildus tam visam, tas ir pilns ar antioksidantiem, un tas nozīmē, ka viņi neitralizē brīvo radikāļu negatīvo iedarbību. Tas arī samazina cukura līmeni asinīs uz metabolisma paātrināšanas rēķina. Kanēlis uztur cukura sašķelšanu, kas pārvēršanas enerģijā. Tādā veidā kanēlis novērš tauku uzkrāšanos organismā.

Šķir nākošo lapu un lasi turpinājumu 

Leave a Comment