Esmu medbrālis un es jums parādīšu, ar ko aizņemti ārsti, kamēr jūs neapmierināti sēžat rindā

Pietiks vienreiz sūdzēties!

Kāds neatliekamās medicīniskās palīdzības darbinieks bija atklāti piekusis no nemitīgajām sūdzībām no pacientiem, kuriem nepatīk stundām ilgā gaidīšana rindā pēc medicīniskās palīdzības, tā mums ziņo “Newsner”.

LASI VĒL: Cik daudz laika nepieciešams, lai paliktu stāvoklī? Lūk, ko saka ārsti – Svarīga piezīme

Viņš uzskata, ka lielai daļai pacientu no sākuma vajadzētu vērsties pie sava ģimenes ārsta, nevis uzreiz skriet uz neatliekamās medicīniskās palīdzības nodaļu.

Diemžēl ļoti daudzas slimnīcas ir pārpildītas, tajās trūkst medikamentu, budžeta līdzekļu un kvalificētu speciālistu, tādēļ esošie slimnīcas darbineki ir pārslogoti.

Šāda pati situācija bija vienā no Vācijas slimnīcām. Lai parādītu cilvēkiem, cik patiesībā noslogots, atbildīgs un grūts ir neatliekamās medicīniskās palīdzības mediķu darbs, kāds medbrālis vārdā Kajs Mjullers piblicēja ļoti šokējošu fotogrāfiju.

“Viens no pacientiem pasūdzējās, ka rindā nogaidījis vairāk nekā divas stundas. Es uzskatu, ka viņa iesnas un temperatūra varēja pagaidīt.”

Gribējās, lai tieši šis pacients ieraudzītu šo fotogrāfiju.

“Lūk, kā izskatās operāciju zāle neatliekamajām medicīniskajā palīdzībā. Ar iesnām var vērsties arī pie sava ģimenes ārsta vai medpunktā. Taču tas nebūt nav jādara ātrajā palīdzībā. Atvainojos, ja tas izklausīsies rupji, taču mani sadusmo fakts, ka cilvēki visu pieņem par pašsaprotamu.”

Kaja ziņa jau sasniegusi 27000 “patīk”, ar viņa publikāciju dalījās vairāk nekā 16000 cilvēku.

LASI VĒL: Suns izveda saimnieku no komas uzreiz, kolīdz nokļuva palātā. Ārsti ir šokā!

Un ko jūs par šo domājat? Kura pusi ieņemat jūs?

avots

COMMENTS

Pievienot komentāru